Брюнетка в Мармеладе• 02 апреля 2013

Ваш чоловік дозволяв собі виганяти Вас з дому під час сварки?

Наболіло, просто слів немає.
Ситуація. Одружена 2 роки з хвостиком. Перший рік жили в моєї мами, поки чоловік робив ремонт на своїй квартирі. Її йому купили батьки ще до нашого знайомства, тому під час ремонту мої побажання до уваги не брались, його хата, йому видніше, він вже так собі придумав і т. д., хоч весільні гроші тратив по своєму баченню, як хотів (на ремонт, в основному).

Грошей вклав в ту срану квартиру стільки, що хватило би купити 3х кімнатну, зробити косметичний ремон, так ще і меблів прикупити.
Як результат, живемо в однокімнатній квартирі з дитиною, БЕЗ меблів, без кухні, без дверей в ванну, без купи необхідних речей... І так вже півтора року майже!!! Я в тіхом ужасє, я тут не маю права нічого зробити, навіть дурну тюль повісити, без якої почуваюсь так ніби живу в коробці, про те, що я їсти ненавиджу готувати, то це взагалі нічого не сказати... Посуда в мене на табуретка стоїть, а столик трішки вищий за коліна, плитка електрична, колись працювало 2 камфорки, тепер тільки одна...

Так от, пробувала заробити трохи грошей на кухню, відкладаю. Чоловік вдома майже не буває, відповідно і на кухні він 5 хв. рано і 5 ввечері, але коли ми починаємо обговорювати яку кухню робити все закінчується скандалом, бо він не хоче так, як я хочу, і розуміти, що на кухні реально тільки і я проводитиму час, також не хоче... Після кожного такого скандалу виганяє мене до мами. Дістало! А я реально тут почуваюсь, як в гостях, не як в своїй хаті...

Цікаво, ще когось під час сварок чоловік дозволяє вигнати? І цікаво, як почуваються дівчата, жінки в квартирах, особняках, чи де там Ви живете, якщо ця нерухомість була куплена чоловіком до одруження з Вами?
Результат:
вже голосів: 125
63 (50.4%) Ніколи не дозволяє вигнати, як би не сварились.
44 (35.2%) В таких випадках я його виганяю.
13 (10.4%) Виганяє під час грандіозних скандалів.
5 (4%) Виганяв, я пішла і не вернулась.
0 (0%) Один раз попробував, я його після того тиждень до хати не пускала.
автор Брюнетка в Мармеладе • 02 апреля 2013
Ответ дляlandysh7@
Якщо розведемось, то і так всі проблеми і болячки на мені будуть, а він буде супер-татко, який дозволив цілий день бавитись в відео ігри...

Здесь Вы к сожалению правы,но это до 10 лет максимум,а там ребенок поймет ’кто есть кто’.
Якби ж... Мене мама сама виховувала, з татом познайомилась в 10 років. Проклинаємо цей день тепер разом з мамою, але 6 років, що я з ним спілкувалась, чого моя мама тільки не натерпілясь через мене і через нього...

Послушная• 02 апреля 2013
Ужас конечно.
Но у меня не выгоняет, так так квартира моя)) Да наверно и не посмел бы, он вообще добрый у меня))
ЗабежАЛОЧКА• 02 апреля 2013
Мдя... Живем в моей квартире. Вот вчерась, как-раз и выгнала его к мамочке. НО, если бы было так, как у Вас после первого же выгона уже бы не вернулась.
Отак читаю всі відповіді і розумію, яка ж я все таки тряпка... І так шкода, що нічого не вийшло
Аноним НаВсеГда• 02 апреля 2013
бачили очи шо купували...
КондуктЕр тролейбуса• 02 апреля 2013
Никто никого не выгоняет у нас. Квартира моя, я вообще девочка самостоятельная со всеми удобствами и благами. Но и я его выгнать не могу. Как это?! Я же его люблю и самое главное - уважаю. И, как по мне, это страшное оскорбление. Что он котенок бездомный какой-то, чтоб его за дверь выставлять?!

Нет. Когда человек дорог, так никогда не поступишь. Разве что за серьезный проступок, предательство, когда простить невозможно.
Ответ дляАноним НаВсеГда
бачили очи шо купували...
Не бачили... Зустрічатись то одне, а от жити разом - зовсім інше. Я взагалі хотіла, до весілля пожити спочатку разом, а вже потім одружуватись, але я завагітніла, і про проживання не в шлюбі він і чути не хотів, казав, або одружуємось, або прощавай... Я вирішила що хоча б заради дитини спробувати варто...

Аноним НаВсеГда• 02 апреля 2013
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
печалька...
девенки когда ж вы будете о себе думать...о том что NO CONDOM,NO SEX!!!!!!!!
на сколько б меньше было бы несчастных деток ,чьи паы женились на их мамах о залету...
на сколько б было меньше несчастных девочек которые видят только хорошее в своих избранниках...а на плохон открывают глаза только после свадьбы и восклицают ’о боже какой он мудак!!!!’
печалька ...синяя печалька...
цените себя ...что ж вы как кошки бездомные кто погладит того и люблю...
Ответ дляАноним НаВсеГда
печалька...
печалька ...синяя печалька...
Класно сказано
Але я за малого не жалію, він моє сонечко Просто одружуватись не треба було...
Klerun• 02 апреля 2013
Я когда о таком читаю, всегда говорю: вытирают ноги об того, кто позволяет вытирать об себя ноги. Имеете то, что заслужили.
Я бы ни дня не была с мужчиной, который так ко мне относится. Ни до брака, ни после.
Уси Пуси• 02 апреля 2013
Автор ну ві шо з дуба впали? Тікайте звідти негайно, гроші діло наживне - а ось здоровя і молодість у вас одні. Поки ще цвітете і пахнете - створити нову сімю ))) тікайте!
І на цій ’веселій’ ноті, закриваю це питання...
Всім дякую за відповіді!