Копирайторша• 17 июня 2015

Мами хлопчиків(непосидючих і бешкетників) 5-6 років питання до Вас

Маю сина, якому майже 5. Самого на прогулянку не відпускаю, навіть в двір, бо шило страшенне. Крім сина в дворі є ще 5 хлопчиків і 3 дівчинки, і всі на 2-3 роки старші за нього, і ці діти на прогулянці самі, батьки час від часу з балкона виглядають.
Гуляємо кожний день, після садочка, з 5 до 9 годин вечора. І я Вам скажу, це не прогулянка це якесь тирло. То граються, то сваряться, то штовхаються, то обнімаються, то ображають, то ображаються, хто сміється, хто плаче,то камінням кидають в калюжі, то в темний підвал бігають, то хлопці дівчат зачіпають, то дівчата перші починають, а потім плачуть, то в закинуте приміщення, яка зразу біля двору всі біжать, то за гойдалку сваряться, сьогодні в підвалі розвели вогонь. І моя дитина, хоча і виходить що самий найменший, також в всьому цьому приймає участь, ще і ображається, буває чому я не в дома, як мами всіх інших діток.
По перших порах я була якось ближче до цих дітей, були постійні скарги: а той мене... а вони... а він там... і т.д, стралась згладити ці кутки, де помирити, де сказати но-но-но, де заспокоїти. Потім я зрозуміла, що моїх нервів не вистачить так надовго. Зараз я сиджу подалі від площадки з навушниками у вухах, щоб цього всього ще і не чути, і тільки спостерігаю, як час від часу десь мелькне голова чи куртка мого сина, коли вже явно когось б"ють чи ображають, я звичайно зроблю зауваження, але вирішила, це більше стосується мого сина: от як у вас дітки виходить так і грайтеся, і дружіть, вчіться жити.
Як проходить у вас прогулянка в дворі і як ведете себе Ви(мами) на прогулянці?
Гороховая• 17 июня 2015
Сыну 6, со своим дружком за два часа успевают поругаться, помириться, подраться, пообниматься )))
Одного на улицу не отпускаю, в Киеве это опасно

Самый умный• 17 июня 2015
Моему скоро 7. Одного не отпускаю во двор. Сейчас, увы, не то время. Во-первых, во дворе 80% дети алкашей и наркоманов, я бы в принципе не хотела такого общества для сына. Стараемся собираться вен двора с нормальными мамочками с детьми и организовываем досуг. Во-вторых, очень много сейчас пропадает детей. Поэтому пока одного не отпускаю.
Бензопирен• 17 июня 2015
Непосидюча бешкетниця шестилетняя девочка))). Гулять одну не отпускаю. В нашем дворе контингент детей оставляет желать лучшего, поэтому в большинстве случаев ездим гулять в центральный парк или еще в пару приличных мест - от нас это 5-10 минут на машине.
Дюагональ• 17 июня 2015
Моєму сину 5 з хвостиком, у дворі якщо гуляє, зазвичай грається із старшими, має подружку однолітку ладять чудово, але дітей не ображає і не б´є, здачу дати може але старається домовитись. Завжди гуляє або зі мною або з кимось з дорослих.
Масяня Я• 17 июня 2015
Ка будто я писала))
У нас такая же ситуация, только сыну почти 5 )
Брюнетка в Мармеладе• 17 июня 2015
У мене теж 5річний син і теж дуже непосидючий))
Самого гуляти не пускаю, тільки під наглядом бо дуже сильно переживаю за нього...але то я дуже перепуджена, постійно за його життя і здоров*я переживаю, інколи навіть як паніка якась у мене...(( (хоч у нас в дворі немає як такої компанії йому, а так просто по вулиці одному тинятись...нє,нє,нє, тут лише як начитаюсь - то там дитина пропала,то там пропала)))
А от були у знайомих, там такого самого хлопчину спокійно самого гуляти відпускають в двір, час від часу глянуть через вікно і все добре)
автор Копирайторша • 17 июня 2015
Ответ дляМасяня Я
Ка будто я писала))
так те саме) майже 5)
В мене вже голова йде обертом від цих прогулянок, а ще ж тільки початок літа. Того року ми і парк ходили, на волосипеді каталися, на самокаті, а зараз тільки двір і все, і не хоче більш нікуди йти.
фрау Гитта• 17 июня 2015
6,5-тоже шустрый и активный,гуляет только под присмотром)
Задолбулька• 17 июня 2015
Моим 5 и 3 - гуляем только вместе , про то чтоб одного во двор речи быть не может - и то мы все время ходим - то на стадион то в парк , подольше от двора ,а то маме капец будет . А ваша история - точно как я писала

автор Копирайторша • 17 июня 2015
Ответ дляЗадолбулька
а це навіть не можна нікуди витягнути, тільки в двір і все, навіть коли приходить додому в 21.00-21.15 так ще може стояти на балконі кричати, перемовлятися з кимось, дивитися хто там ще ходить і що робить.
Не служанка• 17 июня 2015
моему скоро 6. Гулять может и сам, но заметила, что его частенько обижают другие дети. То забирают что-то, то обманывают. Мой честный очень и наивный (моя вина наверное). Вобщем выхожу периодически спросить как дела, некий контроль, могу посидеть на лавочке. Деточки у нас ещё те, если чувствуют слабинку, то начинают на голову лезть. Моё присутствие действует просто как волшебная пилюля на всех)
Исполняю родительскую функцию отсутствующих родителей. Вот недавно поговорила с мальчиком, который дразнился. Он перестал, начал нормально играться, даже малого моего в гости звал. Иногда малым надо помочь, направить т.сказать энергию в мирное русло. Но есть и такие с кем говорить бесполезно. Сразу наставляю сына, чтоб с такими не игрался и не верил всему, что говорят. Как-то так)
автор Копирайторша • 17 июня 2015
Ответ дляНе служанка
А до мого, як до найменшого, також буває різне відношення, але він також не завжди подарунок ( за що і пропускає свої любимі прогулянки, в якості покарання). Якось морально втомлююся: не хочеться щоб його боражали, і щоб на нього сердилися. Хочеться щоб було все мирненько і ладненько, але так не буває) Як говорить наш тато, який вже рік закордоном (так що все виховання сина зараз на мені): А ти що хочеш йому все на найкращій тарілочці піднести?
Не служанка• 17 июня 2015
Ответ дляКопирайторша
У нас папы вообще нет, поэтому только на мне всё) Иногда дедушка гуляет. Я просто вижу, что лидерских качеств у ребёнка пока нет. Авторитет приходит со временем. Пока в роли третейского судьи(а что делать?) Мне психика и здоровье ребёнка дороже. А приключений ему и в школе хватит.
Да, школа жизни, бла-бла-бла. Херня всё. Отдам на карате, тогда может спокойней стану. Меня всегда обижали, пока на карате не пошла. А в старшем возрасте важны немного другие факторы, но это уже другая история...