ЗавЛабСнаб• 01 июля 2015
як робити групу??
погано бачу з 13 років зараз 23р зір поганий такий був так і є бачу тільки 2 верхні букви і то розмито чи можна зробити групу як це робиться ????????
Чучело-Мяучело• 01 июля 2015
не знаю, як у Вашому випадку, але в мене захворювання ЖКТ, яке не виліковується. сказали в коміссії, що треба або 120 днів стаціонару на рік, або 150 днів звичайного лікарняного за цим захворюванням (інші не рахуються). або звільнятися з роботи. умови отримання дуже жорсткі...