ЯспАкойнаЯ• 11 июля 2015

Худну все свідоме життя. Фіткервс: чи варто. Прошу поради.

Усім привіт! Перечитала на форумі багато темок про схуднення. Щиро пишаюся тими, кому вдалося досягти бажаної форми або жити в гармонії з такою собою, якою ви є на даному етапі.
Вищесказане, на жаль не про мене.
Проблема ваги у мене була завжди: частково це списувалося на спадковість, частково ( це я зрозуміла пішніше) на звички у харчуванні.
У 14 років важила 78 кг, тоді поставили діагноз ожиріння ІІ ступеню. Титанічними зусилями не без допомоги мами схудла на 12 кг, безжалісно займаючись спортом та виключивши із раціону солодке, вироби із борошна. Та як тільки трошки розслабилася, вступила до університету, наїла втрачене майже повністю.(
Сьогодні мені 29, і останні 15 років я худну. Я давно собі не ставлю рамок мати фігуру моделі. Хочеться просто аби чоловік не дорікав, і не соромитися бути на пляжі(все-таки літо), і щоб одяг пасував молодіжний, тай зрештою просто легше було...
Я займаюся спортом(велосипед, фітнес щонайменше 3 рази на тиждень (річний абонемент закінчився місяць тому), намагаюся обмежувати себе у харчуванні, проте, все що мені вдається не поправлятися далі. Вага тримається у межах 70-78 кг(Прикро, але помітила, що при силових навантаженнях навпаки збільшується).
Схуднути ніяк не можу... Просто крик душі...
Крім того, нещодавно виявили автоімунний тироїдит, захворювання щитовидної залози, власне гормони у нормі.
Зараз купила на групоні 10 тренувать в фітнес -клуб Fitcurves, вони звичайно пропонують свою картку та ще якісь протеїнові коктелі. Питання до обізнаних: наскільки вони безпечні і чи дійсно допомогли.
Та й вцілому хотілося запитати тих, у кого схожа постійна бороться з вагою, що робити, щоб схуднути, до кого звернутися, які методику використати.

Для того, щоб дізнатися практичні поради, загрузила свої фото(а не для образ). Так я знаю, що форма далеко не найкраща, тому, прошу не ображати, а порадити, кому не важко с приводу харчування, фізнавантаження та супутніх способів схуднення.

dostoverno• 11 июля 2015
Вы-тролль?

автор ЯспАкойнаЯ • 11 июля 2015
Ответ дляdostoverno
Вы-тролль?
нет
dostoverno• 11 июля 2015
Ответ дляОчень-очень
нет
Извините,ошиблась темой. А по существу Вашего вопроса:
1.подлечите щитовидку,можно попробовать йодис-концентрат,согласовать с доктором.
2.Есть макробиотические каши’Самарский здоровяк’,продукт проверен на себе,реально решает проблему веса,сайт zdoroviak.com
3.Попробуйте бодифлекс добавить(видео в нете)
4.Видео Анны Куркуриной на youtube
5.Правильное питание
Успеха! Доп.вопросы-в лс
автор ЯспАкойнаЯ • 11 июля 2015
Ответ дляdostoverno
4.Видео Анны Куркуриной на youtube
5.Правильное питание
Успеха! Доп.вопросы-в лс
Спасибо
Уси-пуськи• 12 июля 2015
Ссылка на видео Анны Куркуриной, которое я упоминала: