23 июля 2015

Хто несе відповідальність за роботу укрпошти?

Я знайшла на ОЛХ оголошення про продаж б/у стартових пакетів, попросила доставку укрпоштою, б/ц посилкою або рекомендованим листом. доставку оплатила теж, сусідня область, дівчина виявилась дуже привітною, йшла на контакт, я оплатила, вона написала, що відправлено. Сиджу чекаю. Проходить тиждень-нема, місяць-нема. ходжу як дурна на пошту і питаю чи можливо таке, що так довго йде з сусідньої області, мені сказали взнавати в неї. і ось я дізнаюсь, що вона відправила пакети звичайним листом, а це рівноцінно тому, що не відправила, як я розумію. значить переписуюсь я з нею, вона мені обіцяє, що взнаватиме, поїде на пошту. уже 3 місяці пройшло. я пишу, що треба щось вирішувати, бо я гроші оплатила, а пакетів не отримала, на що отримала чудову відповідь *Я була на почті. Мені сказали що можу шукати вітр в полі. Вона сказала що за звичайний лист вони відповідальності не несуть.
Мені як би прикро, але я вам відправила ті пакети. * в мене є адреса електронної пошти та кілька її номерів телефонів, номер карточки привату. правда, якщо вона продає б/у пакети, то думаю номер телефону нічого не дасть. скажіть, чи є смисл виставляти її дані як людини, що обманює покупців. я давно змирилась, що певне гроші їй подарувала, те, що вони їй не принесуть щастя, то точно, бо шахрайстом не треба шукати добра. як вважаєте де, можна виставити її дані, щоб застерегти інших? (скрінів на ОЛХ немає, бо домовлялись в телефонному порядку, спілкувались по пошті та по телефону)
Морковку дай 23 июля 2015
цена вопроса?
Nata_69 23 июля 2015
Если обычным письмом говорит что отправила-значит доказательств того что отправляла вообще-нет. Без трек номера доказывающего отправку,я бы не верила вообще что что то было отправлено. Пусть возвращает деньги.
Герцогиня 23 июля 2015
Ответ дляМорковку дай
цена вопроса?

и мне интересно... б/у стартовые пакеты это как? телефонные?
tv-ukr 23 июля 2015
Либо пускай докажет, что отправили, либо пускай вернет деньги! Больше похоже на кидало.
Коко На Страже 23 июля 2015
Ой,автор мы с вами сестры по несчастью.Я тоже имела неосторожность нарваться на такого продавца,правда мне отправили минуточку вашего внимания-Костюмчик для выписки новорожденного обычным письмом.Естественно я ничего не получила до сих пор,правда продавец мне вернул половину суммы.Я думала таких уникальных продавцов больше нет.
автор Куратор дебошей 23 июля 2015
Ответ дляМорковку дай
цена вопроса?

106 грн
автор Куратор дебошей 23 июля 2015
Ответ дляГерцогиня

и мне интересно... б/у стартовые пакеты это как? телефонные?

так телефонні
автор Куратор дебошей 23 июля 2015
Ответ дляNata_69
Если обычным письмом говорит что отправила-значит доказательств того что отправляла вообще-нет. Без трек номера доказывающего отправку,я бы не верила вообще что что то было отправлено. Пусть возвращает деньги.

пише, що відправляв їх чоловік її, а не вона, і відправив простим листом
Морковку дай 23 июля 2015
да, скорее разводняк... Вы пробивали ее данные?
автор Куратор дебошей 23 июля 2015
Ответ дляtv-ukr
Либо пускай докажет, что отправили, либо пускай вернет деньги! Больше похоже на кидало.

в тому повідомленні останньому вона написала, що відправила і нічого не знає. тобто вона залишається з грішми, а я з носом
Nata_69 23 июля 2015
Ответ дляКуратор дебошей

пише, що відправляв їх чоловік її, а не вона, і відправив простим листом
это развод 100%.
Коко На Страже 23 июля 2015
Теперь я как попугай при сделке пишу вопрос-отправите Укрпочтой бесценной посылкой,так как оказывается люди занимаются интернет торговлей но не знают про правила отправления на укрпочте(((Требуйте деньги обратно!!!
Герцогиня 23 июля 2015
Ответ дляКуратор дебошей

так телефонні

расскажите, плиз, а зачем они нужны? ведь новый стартовый пакет 10 грн стоит...
автор Куратор дебошей 23 июля 2015
Ответ дляМорковку дай
да, скорее разводняк... Вы пробивали ее данные?

телефон ніде не засвічений, просто я думаю, що в неї номерів може бути багато, раз вона ними торгує, один спалили заміняє на інший і т.д
автор Куратор дебошей 23 июля 2015
Ответ дляГерцогиня

расскажите, плиз, а зачем они нужны? ведь новый стартовый пакет 10 грн стоит...

новий коштує 20 грн, мені потрібні для роботи
Морковку дай 23 июля 2015
Ответ дляКуратор дебошей

пише, що відправляв їх чоловік її, а не вона, і відправив простим листом

платили деньги Вы ЕЙ, она несет ответственность, как продавец
напишите, что Вас не волнует кто там и что там высылал
Пишущаяся 23 июля 2015
Враховуючи те, що її вина є, я б наполягала на відшкодуванні.
Але як Ви зможете довести, що просили її відправити не звичайним листом?
автор Куратор дебошей 23 июля 2015
Ответ дляМорковку дай

платили деньги Вы ЕЙ, она несет ответственность, как продавец
напишите, что Вас не волнует кто там и что там высылал

я їй написала, як она хоче вирішити цю ситуацію. правда ще скрін чека шукатиму, бо 3 місяці пройшло. тепер чекаю відповіді
Морковку дай 23 июля 2015
не, ладно там одну симку, но 10 же (я правильно понимаю, столько Вы оплатили?) как можно запихивать в одно письмо? Не видно типа
Морковку дай 23 июля 2015
еще и муж этот.. может он их выкинул просто!?
автор Куратор дебошей 23 июля 2015
Ответ дляПишущаяся
Враховуючи те, що її вина є, я б наполягала на відшкодуванні.
Але як Ви зможете довести, що просили її відправити не звичайним листом?

ніяк, але як продавець-покупець ніколи не могла подумати, що звичайним листом хтось додумається відправити. суми в 6 грн на кінець квітня навіть забагото за б/ц посилку чи рекомендований лист, але я оплатила, ще й сама наполягла, що не 5, а 6 грн, бо комісія може бути. короче, моя чесність призвела до такої ситуації. гроші можливо не захмарні, але они мені легко не даються, щоб їх дарувати
автор Куратор дебошей 23 июля 2015
Ответ дляМорковку дай
не, ладно там одну симку, но 10 же (я правильно понимаю, столько Вы оплатили?) как можно запихивать в одно письмо? Не видно типа

оскільки б/у, то думаю, що це просто маленькі штучки, їх в лист можна й 100 сунути. без обложок і того тримача
автор Куратор дебошей 23 июля 2015
Ответ дляМорковку дай
еще и муж этот.. может он их выкинул просто!?

викинув чи ні, але гроші з мене вони отримали. можливо ще якогось лоха знайдуть та й продаватимуть до посиніння
Коко На Страже 23 июля 2015
Я тоже считаю,что это бок продавца,ну спроси лишний раз,блин,это что так тяжело написать один лишний вопрос.Никто изб нас ведь не умеет читать чужие мысли.яно конечно теперь все будет зависеть от совести и порядочность этого человека.
автор Куратор дебошей 23 июля 2015
мене оця фраза вбила: Мені як би прикро, але я вам відправила ті пакети. як би прикро-а мені ніби не прикро, що я за свої гроші отримала повітря
автор Куратор дебошей 23 июля 2015
Ответ дляtv-ukr
Либо пускай докажет, что отправили, либо пускай вернет деньги! Больше похоже на кидало.

по великому рахунку доказати не можна, бо нема трека. лист простий от і ловіть його десь на пошті
автор Куратор дебошей 23 июля 2015
де можна її дані написати? на Сландо є розділ? і ще якщо хтось знає якісь ссилки з шахраями, зараз писатиму все, що маю
Украиночка 23 июля 2015
А ФИО пробивали? Номер карты?
Украиночка 23 июля 2015
Если оплачивали на карту Привата, позвоните в Приват, они заблокируют ее карту пока не раберетесь с мошенницей.
Украиночка 23 июля 2015
Ответ дляКуратор дебошей

оскільки б/у, то думаю, що це просто маленькі штучки, їх в лист можна й 100 сунути. без обложок і того тримача
На пластиковом ’тримаче’ все пин и пак коды, они должны быть обязательно.