Поумничка• 11 апреля 2013

Тазалок допомагає завагітніти?

Дівчата хто знає,щось про Тазалок чи дійсно він допомагає завагітніти?
romawka7_7• 11 апреля 2013
Я пила від мастопатії .
автор Поумничка • 11 апреля 2013
Ответ дляromawka7_7
Я пила від мастопатії .
я також пила,від мастопатії,але прочитала на одному із форумів,у кого гормональний збій і неможуть завагітніти то тазалок допомагає.
Лиса Патрикевна• 11 апреля 2013
Я пила при пониженом прогестероне - помогло.
mesita• 11 апреля 2013
нормализует гормональный баланс
natacosmo• 11 апреля 2013
Ответ дляПоумничка
Цитата:
я також пила,від мастопатії,але прочитала на одному із форумів,у кого гормональний збій і неможуть завагітніти то тазалок допомагає.Я тоже его принимаю от мастопатии,а вы не знаете,он может быть причиной набора лишнего веса?Спасибо.
natacosmo• 11 апреля 2013
Подскажите.препарат может быть причиной набора лишнего веса?
mesita• 11 апреля 2013
я думаю, что гормональный сбой-вот причина набора лишнего веса, а Тазалок убирает эту проблему
natacosmo• 11 апреля 2013
спасибо.
автор Поумничка • 11 апреля 2013
Ответ дляnatacosmo
Цитата:
я приймаю 2 місяця поки не замітила