29 июля 2015

Подскажите у кого были такие сапожки фото внутри ?!

Как качество ? как они в носке, мерзнет ножка или нет !

Фирма ТМ Super Gear (Венгрия)
Буду всем очень благодарна за реальные отзывы !)
Пупуговка 29 июля 2015
нам понравились во всём
Твоя подруга 29 июля 2015
были этой фирмы у дочки похожие, относили 2 зимы. Понравились.
Твоя подруга 29 июля 2015
и не дорогие
lasthome 29 июля 2015
були такі роки 3 тому, то були суперові, не промокали, а минулого року купили (ця сама фірма) - то просто жах (та обшивка спереду і на носику чорна водонепроникна, а там де середина ноги промокає, потріскала), низ підошви - зшурувався наскрізь, навіть зиму не доходили, купили бартек - то навіть не порівняти! Колись ці капці були кращої якості.
lasthome 29 июля 2015
може краще пошукайте фірмові трошки БУ, якщо немає грошей на дорогі, я так, наприклад цього року робила.
Вечно недо... 29 июля 2015
в нас були схожі цієї фірми, теж термо, так в моєї донечки ноги вже були холодні при -5... не рекомендую.