Подарували 2 відра дачних помідорів. Що мені з ними зробити? Хочется щось таке смачне- присмачне:)))) підскажіть будь- ласка!!
5 л води,20 лист смородини, 20 лист вишні, 20 лист лаврового листка, 30 гор. чорного перцю,стакан часнику чищеного, можете добавити базилік. Спочатку варите маринад , заливаєте помідори 2 рази по 10 хв. Потім виймаєте листя смородини і всього іншого, в маринад добавляєте стакан цукру, 6 ст. л. солі. як закипить вливаєте 3/4 стакана уксусу,закипіло - заливаєте помідори і закручуєте. Часник можете з помідорами в банку скласти, щоб не варити.
Я в 3 литровую банку ложу горький перец, чеснок, перец горошком, лавровый лист, помидоры, 2 раза заливаю кипятком ,на 3 раз добавляю 1 (200 гр) стакан сахара, 1 ст. ложку соли, 100 гр уксуса. Получаются очень вкусные,особенно рассол, он выпивается раньше , чем сьедаются помидоры.