Вумна вутка• вчера в 18:33

Вже бачили відео де сина тцкшника діти заставили їсти гі…о

Положили лицем в нього.
В шоці, що далі буде, насилля яке породжує ще більше насилля
lilul990• сегодня в 00:16
Ответ дляСтолічна штучка
А що в суд заборонено зараз йти тим,хто воює? Чи до вас не доходить те, що я говорю про те, що якщо людина відмовляється воювати - значить вона має отримати строк, а не бути запхана у буса? Ви за тоталітаризм?
Це до вас не доходить
Всі хочуть прав, але не хочуть наслідків.

Такі як ви

Наслідком того шо всі підуть в суд буде повна капітуляція України

Чи права тільки ухилянтам? Чи тіки вони не хочуть воювати? Але є таке слово: треба. Знаєте? Треба.

lilul990• сегодня в 00:16
Ответ дляАноним с кешбеком
С чего смишно?С бесконечных кладбищ?Ну похихикайте,что с вас взять
З вас
Аноним с кешбеком• сегодня в 00:17
Ответ дляlilul990
З вас
Идите спать.Отвечаете невпопад
Нічого вдягти• сегодня в 00:17
Ответ дляАноним с кешбеком
Не паясничайте.Лучше промолчите,если ответа нет.А его у вас нет.
Его и квас нет, потому как снова рассказываете о том, что не видели лично и даже не жили в тот период.
И да, это опять нас возвращает к тому о чем я говорила, надо думать своей головой и опираться на личный опыт, а иначе вами очень просто будет манипулировать.
Столічна штучка• сегодня в 00:20
Ответ дляlilul990
Це до вас не доходить

Такі як ви

А де в моїх дописах права тільки ухилянтами?
Чіткі терміни служби - наче ж для військовослужбовців
Висока зп - теж
Покарання воєнних, які перевищили свої повноваження - теж військовослужбовців

Покарання згідно ККУ тих, хто не хоче воювати? Де тут права лише простих цивільних?

Треба - це ви так вирішили? Ну треба щоб ви були на нулі, а вас там немає
Нічого вдягти• сегодня в 00:19
Ответ дляСтолічна штучка
Смотрите, по вашему это тцк мешает идти в суд? Это тцк не открывает производство? Так может проблема значительно выше, чем в ТЦК?
Столічна штучка• сегодня в 00:19
Ответ дляАноним с кешбеком
Идите спать.Отвечаете невпопад
Здулась, нормальних відповідей окрім ’Ну треба’, немає
lilul990• сегодня в 00:20
Ответ дляСтолічна штучка
Висока зп - теж

Так якшо ніхто не хоче воювати

То всім по вашій логіці треба в суд.

Які терміни служби. Ніхто не хоче. Але одні ухиляються, а інші воюють бо треба. Знаєте таке слово?
Столічна штучка• сегодня в 00:21
Ответ дляНічого вдягти
Так, ви праві, риба гниє з голови

Столічна штучка• сегодня в 00:22
Ответ дляlilul990
Так якшо ніхто не хоче воювати

То всім по вашій логіці треба в суд.

Хто не хоче чітких термінів? Раз у вас є воєнні в сім´ї, я так розумію, в тилу, то вам може і до сраки чіткі терміни демобілізації.
Просто каралева• сегодня в 00:22
Ответ дляНічого вдягти
При чем тут связи, если у него официальная бронь? Ну вы же понимаете, что все проводят через базу и не так просто снять бронь. Про воюет с инвалидностью это только его личное желание, он вправе списаться в любой момент.
Ой, не смешите своими теориями мои тапочки, они уже старенькие и им смеяться больно. На диване-то рассуждать - все боевые петухи... а как до дела доходит, так куда и девается весь гонор и бравада.
lilul990• сегодня в 00:24
Ответ дляСтолічна штучка
Висока зп - теж

Єдина підстава не воювати у ваших дописах - бо я не хочу. Так ніхто не хоче. І ті хто воює не хоче. Ні за які гроші. Всі хочуть додому.

Шо ви пропонуєте? Ухилянтам далі ухилятись? Тим хто воює чекати термінів служби?

Хитрожопі правозахисники
Аноним с кешбеком• сегодня в 00:23
Ответ дляНічого вдягти
Я и грибы трюфели не ела,но это не означает,что их не существует.Для того,чтобы понять,что огонь обжигает,необязательно руку в него пихать
Нічого вдягти• сегодня в 00:24
Ответ дляСтолічна штучка
Так, ви праві, риба гниє з голови
Так вот я об этом и говорю, что проблема глобальная, а отыгрываются часто на тех, кто вообще не имеет к этому отношения и такой же бесправный.
Поверьте, по моему опыту, кто реально творит дичь нормально себя чувствует и никто его и его родных не трогает, бо страшно. Но наши люди не все готовы это принять и понять.
Столічна штучка• сегодня в 00:25
Ответ дляlilul990

Хитрожопі правозахисники
Ні, я просто хочу щоб в країні діяло право. Це ж складно, коли є корупція, правда ж? Коли є пригріте місце в тилу і зарплата капає. Я розумію, що деяким саме тому не хочеться втрачати місце, хочеться вічної війни, бо зараз прайм для них. А як владу не хочеться втрачати, правда ж?
Нічого вдягти• сегодня в 00:26
Ответ дляПросто каралева
Ну у меня есть практика оспаривания влк и оаск, так что, не совсем понимаю, что вас смешит.
lilul990• сегодня в 00:26
Ответ дляНічого вдягти
Наші люди - хитрожопі сущєства

Вони хочуть Ухилянтам права. Воюючим війна. Тцкашникам тюрма.

А вони білі і пушисті. Буси перевертають, на військових при службі нападають і шоб їм за це нічого не було

Оце правова держава по їхньому
Нічого вдягти• сегодня в 00:27
Ответ дляАноним с кешбеком
Не понять, а поверить в это, а по факту как раз все наоборот)
lilul990• сегодня в 00:27
Ответ дляСтолічна штучка
Я вже поняла шо ви хочете. Можете не повторяти

Столічна штучка• сегодня в 00:27
Ответ дляlilul990
Наші люди - хитрожопі сущєства

Оце правова держава по їхньому
Ви так і не відповіли не моє запитання, де, наприклад, у моїх дописах права лише цивільним?
Аноним с кешбеком• сегодня в 00:28
Ответ дляlilul990
Так якшо ніхто не хоче воювати

То всім по вашій логіці треба в суд.

Знаємо.Тим,що воюють, слава і почьот.Тим,що ухиляються - покарання через суд.Це ж просто,як червона лінія на білому листку.
Тільки не про гроші• сегодня в 00:28
дети и жены тцкашников вообще не должны существовать!
Столічна штучка• сегодня в 00:29
Ответ дляlilul990
Звісно, а я зрозуміла, що ви хочете м´ясних штурмів, побільше м´яса і кладовищ, поки чиїсь сімейні статки зростатимуть
lilul990• сегодня в 00:29
Ответ дляСтолічна штучка
Я хочу знати

Чого ухилянти не воюють і не міняють людей на передовій?
Столічна штучка• сегодня в 00:30
Ответ дляlilul990
Я хочу знати

Звідки ви взяли, що не воюють? Може, якраз заміняють загиблих, ні?
Аноним с кешбеком• сегодня в 00:31
Ответ дляНічого вдягти
Аа,адвокат.Ещё одни выгодополучатели войны.
lilul990• сегодня в 00:31
Ответ дляСтолічна штучка
2,5 млн ухилянтів не воює
Нічого вдягти• сегодня в 00:31
Ответ дляАноним с кешбеком
А что делать тем, кто воевать не хотел и не хочет, но уже имеет убд после ранения и не может списаться?
Аноним с кешбеком• сегодня в 00:32
Ответ дляlilul990
Наші люди - хитрожопі сущєства

Оце правова держава по їхньому
А хто перший почав порушувати права - держава чи люди?
lilul990• сегодня в 00:33
Ответ дляАноним с кешбеком
В Україні не було прав. Це феодально олігархічне угруповання з елементами демократії. З часів кучми