Новогодняя пальма• 12 августа 2015

Опрос. Тапки на резинке. Есть сомнения

Доброго дня дівчатка!

Брала донечці в садочок завжди тапочки на ліпучці. Але донечка просить купити на резиночці, побачила у подружки. ))))))

Вони зручні для дитини в садочку? Комусь такі подобаються? чи все-таки краще на ліпочці? Подівіться будь-ласка і прокоментуйте.

Дуже всім дякую
Результат:
вже голосів: 28
11 (39.29%) Фото 2
8 (28.57%) Фото 4
6 (21.43%) Фото 3
3 (10.71%) Фото1
0 (0%) Ніякі не подобаються
Бабканадвоесказала• 12 августа 2015
фото 2 прикольные,я бы взяла,если бы была дочь)))

Бритоножка• 12 августа 2015
Ответ дляБабканадвоесказала

Я бы и для себя такие взяла ))) Благо очень часто обуваюсь в детском мире)
Творог для розжига• 12 августа 2015
Я бы своей взяла с фото 3, жаль, мы такое переросли...
автор Новогодняя пальма • 12 августа 2015
Ответ дляБритоножка

Мені теж подобаються, але чи зручно дитині буде взуватися на колготки
Чебуравлик• 12 августа 2015
Вот смотрю эх ну почему для девченок все такое красивое у меня сынишка так заглядываюсь на левчачие вещи...
Хотя потом ду аю одевать девочку эт капец сколько денег бо воно ну все такое красивое)))))
Налитое яблочко• 12 августа 2015
Я своему только на резинке и беру, в липучки нитки-волосы-грязь забивается
Ответ дляЧебуравлик

тут головне базові, універсальні речі!!!!!які під все підходят! а не просто вбабахати купу грошей у плаття, яке вдіти потім 1 чи 2 рази.....

а по грошам воно однаково, що на хлопчиків що на дівчаток
Ответ дляНалитое яблочко

а якого плану Ви купуєте? Якщо не складно, покажіть
Русская Богатырша• 12 августа 2015
мне нравится номер 4)

Налитое яблочко• 12 августа 2015
Ответ дляНовогодняя пальма

У мене хлопчик)))) Тоу моделькі навряд Вам підійдуть)))) Але вже 3 роки беру Бефадо - дуже задоволена
Ответ дляНалитое яблочко

Дякую
Kuala• 12 августа 2015
Ответ дляНовогодняя пальма

Дякую
автор,а что за фирма?
Ответ дляKuala
автор,а что за фирма?

це Бефадо, теж Польща робить. Хоча раніше брала Зетпол
Ответ дляKuala
автор,а что за фирма?

А Ви не брали подібні моделі?
Kuala• 12 августа 2015
Ответ дляНовогодняя пальма

А Ви не брали подібні моделі?
нет не брала
sss@@@• 12 августа 2015
можу такі запропонувати також Befado є багато інших моделей

https://www.kidstaff.com.ua/tema-14155701.html
Ответ дляsss@@@

Дякую, але не знаю на рахунок резинки. Можливо розтягнеться швидко чи навпаки буде тиснути. Хоча в донечки ніжка нормальна, без особливостей. Підйом не високий і не низький.
sss@@@• 12 августа 2015
а який розмір Вас цікавить , є різні моделі з резинкою і без , на ліпучках
Ответ дляsss@@@

Дякую, а подумаю, якщо що я напишу Вам. Реклама взагалі то заборонена тут

ТебеОноНадось• 12 августа 2015
Для моєї дитини на резинці бцли не зручні, вона так і навчилася їх нормально взувати, тому більше такі не купувала.
AnnLipa123• 14 августа 2015
Ответ дляНовогодняя пальма

та да. Одинаково. Девочке платье одел -усё -королевишна. А мальчику? Брючки ,рубашечки ,регланчики. Шляпу непременно. Мой еще и шарфы просит
Соня-сонятко• 14 августа 2015
В садик дочке тапочки покупала и на липучке и на резинке, так вот на резинке намного удобнее дочке и в колготах и в носочках. Только берите что то типа таких