Тра Ля Ля• 19 августа 2015
Черга на землю. Юристи, хелп!
Чи правомірні електронні черги на землю, які сворені сільрадою ? Шукаю закон, не можу знайти, хоч бачу що така практика існує.
На письмові запити сільрада відписує, що вільних земель немає і що є черга.
Чи можно оскаржити в суді цю електронную чергу?
Дякую
Детские_Будут?• 19 августа 2015
Требуйте предоставить перечень свободных земель. Если таких земель нет, то ежемесячно требуйте предоставлять отчет о всех решениях сельсовета (на основании закона о публичной информации) + требуйте открыть список тех, кто стоит в очереди за землей.
Если кому-либо предоставят землю перед Вами, можете отправить запрос, на каком основании это сделано, откуда появилась свободная земля и т.д.
Притом все это надо делать письменно, отправлять по почте письмом с уведомлением с описью документов.
Тра Ля Ля
• 19 августа 2015
Ответ дляДетские_Будут?
спасибо, они обьясняют это тем, что люди приватизируют то, где живут и раньше не приватизировали. А письменно тоже писала, но отказали, типа вы снесите сначала деньги за распечатки свыше 20-ти листов.
Бред вообщем.
Но главное что они везде отписывают про эти електронные очереди.
Есть ли где в законодательстве закон о этих электронных очередях ?
Анти-аноним• 19 августа 2015
на чергу краще поскаржитися прокурору - нехай перевірять її законність (всі рішення, підстави і внесуть протест)
1. подаєте заяву - надати інформацію про чинну містобудівну документацію - генеральний план, де має бути визначена зона житлової забудови
2. співставляєте генплан з публічною кадастровою картою - вибираєте вільні території і подаєте на них заяву
3. відмову на цю заяву можете оскаржити до суду (якщо неправомірна).
п.с. переліку вільних ділянок в с.р. НЕМАЄ! Є містобудівна документація, яка розплановує території села, а ділянка/ки формуються вже після рішення про надання. Тому ваші запити про вільні ділянки’ - це не про що....
Анти-аноним• 19 августа 2015
а взагалі генплан має бути на сайті с.р. - кажіть яке село - зараз ми подивимось)))))
No_comments• 19 августа 2015
Ответ дляАнти-аноним
а можна вас попросити написати мені у особисті повідомлення? Я так розумію, ви гарно орієнтуєтеся в земельних питаннях. Може ви б мені допомогли за плату в одному питанні? Дякую.
Тра Ля Ля
• 19 августа 2015
Ответ дляАнти-аноним
так, я подала заяву. Але думаю, що буде відмова, тому що голова мені сто раз повторював про елетронную чергу.
якщо буде відмова з причини електроної черги - чи правомірно це ?
Анти-аноним• 19 августа 2015
Ответ дляКуратор дебошей
ні
Анти-аноним• 19 августа 2015
ви подаєте заяву на конкретну територію, тому правомірна відмова це не відповідність поданої заяви затвердженій містобудівній документації...
Анти-аноним• 19 августа 2015
взагалі подану заяву мають розглянути протягом місяця на сесії - яка може бути черга - на 1 місяць?
Тра Ля Ля
• 19 августа 2015
Ответ дляАнти-аноним
ото ж бо й воно!!! так!! на сесію подали - розглянули і все!!
Але вони кажуть що в них черга!!
І в очі дивляться!
як можна так брехати ?
Ось наприклад по цій ссилці пишуть -
...на початок цього року в черзі на земельні ділянки під індивідуальну забудову зареєстрована 2971 людина. Ця черга розподіляється на три категорії: загальна черга, першочергова черга та позачергова черга....за 22 роки черга на отримання землі практично не рухалася
чому так??
Тра Ля Ля
• 19 августа 2015
Ответ дляАнти-аноним
поки що не можу сказати, чекаю на рішення...
Анти-аноним• 19 августа 2015
Ответ дляКуратор дебошей
Але вони кажуть що в них черга!!
І в очі дивляться!
як можна так брехати ?
Ось наприклад по цій ссилці пишуть -
чому так??
самоуправство - в Києві ще більше 10 років тому щось подібне пробували зробити - прокуратура все опротестувала... якщо в законі такого немає (а там немає), то і чергу робити не можуть...
Тра Ля Ля
• 19 августа 2015
Ответ дляАнти-аноним
точно немає ??? 1000000 процентів ?? бо я вже змучилася шукати.
Ось наприклад, на заяву, що ми подавали минулої сесії, була відмова. На мою скаргу на гарячу лінію відповіли так - див. фото. І ось я думаю - чи подати до суду ??
Чи я не зможу виграти, бо в них, бач, місцеве самоврядування ...
Анти-аноним• 19 августа 2015
о чудово - я б зараз кинула листа з копією цієї відповіді в обласну прокуратуру (із проханням витребувати рішення про створення електронної черги (в 1992!!!! році), положення про її ведення і порядок внесення, поділ на категорії і т.д. - по закону немає навіть пільг на отримання земельних ділянок - усі рівні!) і заодно ще якомусь депутату - дотошному типу Ляшка - щоб депутатський запит туди ж... а з результатами їх відповідей вже і в суд можна...
Тра Ля Ля
• 19 августа 2015
Ответ дляАнти-аноним
начебто мають пільги на першочергове ветерати праці, діти війни а ще й учасники АТО - так мені хтось казав...
Анти-аноним• 19 августа 2015
Ответ дляКуратор дебошей
позиватись можна хоч вже - шансів виконати потім навіть позитивне рішення суду - практично 0. пільги передбачені у багатьох законах, а в земельному кодексі їх немає, а це спеціальний закон. АТОшників зараз 1. бояться 2. під їх ще й собі ділянок ’вділяють’ - тому ніби першочергове виділення)))
Тра Ля Ля
• 19 августа 2015
Ответ дляАнти-аноним
отакої! невже все так погано? чому?

irina220779• 19 августа 2015
Ответ дляАнти-аноним
Доброго дня
а можна Вас запросити до себе в приватні повідомлення
теж є питання стосовно отримання землі
Дякую
теж є питання стосовно отримання землі
Дякую
Анти-аноним• 19 августа 2015
Ответ дляКуратор дебошей
отакої! невже все так погано? чому?

процедурииииии((((( визнає суд відмову вам незаконною, зобовяже розглянути вашу заяву (суд не може ні передати землю, ні, навіть, зобовязати передати), а сесія вам знову відмовить....
Тра Ля Ля
• 19 августа 2015
Ответ дляАнти-аноним
жах!! щось таке я підозрювала ....
Невже це безвихідь ?
Анти-аноним• 19 августа 2015
Ответ дляКуратор дебошей
жах!! щось таке я підозрювала ....
Невже це безвихідь ?
ні - це лабіринт))) жарт.. Для початку треба знати точну вільну територію для ділянки і можна спробувати...
Тра Ля Ля
• 19 августа 2015
Ответ дляАнти-аноним
який кошмар...
... буду пробувати, дуже вам дякую ... найважче зараз - це приходити до сільради. Ми там проживаємо, хоч і не прописані. Коли потрібний якись папірець - всі вовком дивляться. А тепер ще й цей позов - тепер взагалі вони мене зїдять ...

Анти-аноним• 19 августа 2015
Ответ дляКуратор дебошей
який кошмар...

на найближчих виборах обирайтесь депутатом в сільраду і все вийде!!!)))
Тра Ля Ля
• 19 августа 2015
Ответ дляАнти-аноним
можливо, але підозрюю, що вони підтасовують результати голосів...
а не підскажете, як заповнити четвертий і 5-й рядок ??
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-1100570
Анти-аноним• 19 августа 2015
це назва позову - хто до кого позивається (як суди в ухвалах пишуть...) може повторюватись, якщо позивач чи відповідач пише заяву, може відрізнятись, якщо інший учасник - представник, адвокат...
Тра Ля Ля
• 19 августа 2015
Ответ дляАнти-аноним
дякую, а 4-й рядок - це родовий відмінок чи називний ?
Анти-аноним• 19 августа 2015
Ответ дляКуратор дебошей
родовий