Кыся-брыся• 23 августа 2015
Як вийти з ситуації???
Дівчатонька порадьте, продаю рідко більше купую,але вперше зіткнулась з такою ситуацією. Продаю взуття, оголешена вартість - 250грн., дівчинка одразу попросила номер картки, я запитала чи все підходить,відповіла що вже такі мали тільки меншого розміру тому взуття підходить. Дала номер картки і попросила швидше оплатити, щоб перед вихідними я встигла відправити. День пройшов, ввечері приходять на картку 198грн.(зараховано 197,01).
Я одразу не зрозуміла що це за суму, тому що потенційна покупець про якісь знижки навіть не запитувала.Через деякий час покупець пише - "Денежку отправила. Буду ждать когда отправите. Спасибо." Пізніше написала адресу для відправки Укрпоштою.
Я відписую "як ви доплатите 52грн.+12грн.(пересилка укрпоштою)?" Покупець зігнорувала запитання, хоча на сайт заходить часто, сьогодні питання продублювала в особисті повідомлення - знову мовчок.
Як поступити в дані ситуації ???
Сарафанное радио• 23 августа 2015
Напишите еще раз - что недоплата, и кула вернуть деньги. Т.к обувь стоит дороже
Кыся-брыся
• 23 августа 2015
Ответ дляmysmary
Вы проверяли приват 24? бывает отправляют несколькими платежами, а смс не приходят на сумы меньше 50 грн) Если в приват в это время других сумм нету, значит только ждать))
Ні більше поступлень немає.
Кыся-брыся
• 23 августа 2015
Просто, якби дівчинка попросила, я зробила б знижку, не подобається що тебе ставлять перед фактом, і оцей повний ігнор...
Кыся-брыся
• 23 августа 2015
Ответ дляЛорика
а это точно она отправляла?
Вона, відправляла з терміналу(адреса міста співпадає,з місцем доставки),та й більше нікому № картки не давала.
Мюллерная• 23 августа 2015
Ответ дляКыся-брыся
может третье лицо отправить... и не вам.... а та девочка просто дала ваш счет... мошенничество через третье лицо. Она есть тут у нее есть отзывы?
Барабасиха• 23 августа 2015
Ответ дляКыся-брыся
а № телефона покупателя есть?
Кыся-брыся
• 23 августа 2015
Ответ дляМюллерная
ні з тим все гаразд тому що поповнення було через термінал ,але карткою ПБ і прізвище та ініціали, я бачу.
Мюллерная• 23 августа 2015
Ответ дляКыся-брыся
тогда я вообще ничего не понимаю....
Кишечная палочка• 23 августа 2015
Ответ дляКыся-брыся
так она могла дать)))
Дюймовочка• 23 августа 2015
отправить новой почтой - наложенный платеж 52грн.
по-моему, справедливо.
или ждите, пока сама выйдет на связь.
по-моему, справедливо.
или ждите, пока сама выйдет на связь.
Кыся-брыся
• 23 августа 2015
Ответ дляБарабасиха
а № телефона покупателя есть?
Телефон написала, але не хочеться турбувати раніше часу- тільки у вівторок зможу відправити, може щось відпише...
Ответ дляДюймовочка
по-моему, справедливо.
или ждите, пока сама выйдет на связь.
по-моему, справедливо.
или ждите, пока сама выйдет на связь.
А горе-покупатель не придет за посылкой и потом будет требовать назад свои 198 грн, а продавцу придется оплатить покатушки туда-сюда. Зачем усложнять? Я бы не отправляла посылку до выяснения обстоятельств.
Дюймовочка• 23 августа 2015
Ответ дляShopperUA
а дулю! вернуть с вычетом затрат.
учить надо.
Кыся-брыся
• 23 августа 2015
Ответ дляОпля Картопля
вышлите ей одну туфлю, когда доплатит - вторую
ще раз переконуюсь який я ’чайник’ в продавалці
Кыся-брыся
• 23 августа 2015
Ответ дляТимаша
А Вы смотрели, она на сайт заходит?
Может муду сказала отправить, а он по ошибке не ту суму отправил.
Я бы на Вашем месте сразу бы перезвонила.
Завтра так і поступлю