Аноним• 29 июля 2012

Що би ви вибрали на ваш смак?

2 набора від оріфлейм золотостий і коричневи) який набір на вашу думку гарніший зручніший і кращий?

Результат:
вже голосів: 165
154 (93.33%) Коричневий набір
11 (6.67%) Золотистий набір
Кастрюлька• 29 июля 2012
нічого)))

автор Аноним • 29 июля 2012
Ответ дляCrazy_Squirell
нічого)))

дякую) але я написала шо вам ПОДОБАЄТЬСЯ? а не шо вам НЕПОДОБАЄТЬСЯ? в цьому є велика різниця) мені потрібно знати що краще а не фасони сумок які підходять іншим)
Аноним• 29 июля 2012
я СЧИТАЮ.НАДО ИМ косметикой заниматься.а не сумки продавать...и сумки и косметика оставляет желать лучшего)
Аноним• 29 июля 2012
мне золотистый набор вообще не нравится(если честно).а вот коричневый-самый раз)))).золотистый видела в живую-как-то кричит очень(непонятно о чем кричит....)
Кастрюлька• 29 июля 2012
думаю,що це варіанти для двох різних стилів одягу
Кастрюлька• 29 июля 2012
Ответ дляАноним

еге))100%
автор Аноним • 29 июля 2012
Ответ дляCrazy_Squirell
а наприклад? підкажіть для яких?

автор Аноним • 29 июля 2012
Ответ дляАноним

я про це саме думала)) хоча деколи подобаються такі речі)
автор Аноним • 29 июля 2012
я навіть недумала шо всі голоси будуть за коричневий) він не дуже будений?
Кастрюлька• 29 июля 2012
Ответ дляАноним
а наприклад? підкажіть для яких?

золотистий як на мене більше для дискотек і т.п. але це така торбеха,що її нема сенсу брати на дискотеку напр.і оскільки я терпіти не можу все блискуче тіпа пад гламур-я б такого точно не купилаб.навіть за дарма не хотілаб.
а другий варінт-швидше на повсякдень до джинсів-шорт-футболки-вєтнамок-кросівок.
автор Аноним • 29 июля 2012
Ответ дляCrazy_Squirell

а ясненько) дякую
автор Аноним • 29 июля 2012
хто ставивив один голос золотисті відпишіться будь-ласка сюда) ваша думка мені цікава
автор Аноним • 29 июля 2012
золотиста отака на вигляд, але яскравіша бо тут вона синюшна якась вийшла
Аноним• 29 июля 2012
ни один из них не удобен, не красив, и не практичен - знаю такую продукцию, сама занималась, оставляет желать лучшего
автор Аноним • 29 июля 2012
Ответ дляАноним
дякую але я прошу допомоги у виборі)
автор Аноним • 29 июля 2012
сумки пусті через те і вид такий)
Дайте подуться• 29 июля 2012
уж лучше коричневый.
золотистый слишком кричащий какой-то, но в то же время никакой.
безвкусный и блестящий. для сороки ))
автор Аноним • 29 июля 2012
Ответ дляДайте подуться
уж лучше коричневый.
безвкусный и блестящий. для сороки ))

дякую
Аноним• 29 июля 2012
Ответ дляАноним
дякую але я прошу допомоги у виборі)

тогда лучше второй вариант - коричневый

автор Аноним • 29 июля 2012
Ответ дляАноним

тогда лучше второй вариант - коричневый

дякую)
Я шалунья• 29 июля 2012
Коричневый однозначно лучше)
автор Аноним • 29 июля 2012
Ответ дляNicole
Коричневый однозначно лучше)

чим?
Дайте подуться• 29 июля 2012
Ответ дляАноним

чим?

а хотя бы тем, что коричневый - не перламутровая ’лаковая’ кошелка )))
автор Аноним • 29 июля 2012
Ответ дляДайте подуться

ясненько, дякую,
KSU2505• 29 июля 2012
Я думаю нужно вам выбирать, в конце концов Вам с этими сумками ходить, на вкус и цвет товарищей нет
автор Аноним • 29 июля 2012
Ответ дляKSU2505
дякую звичайно) просто запитуюсь так як обидві подобаються одинаково, щоб легше було у виборі)
автор Аноним • 29 июля 2012
4 чоловік які проголосували за золотисту відпишіться сюда)
Люда 25• 29 июля 2012
золотистый выглядит дешевым
автор Аноним • 29 июля 2012
Ответ дляЛюда 25
золотистый выглядит дешевым

а я все життя думаю шо гламурно)))) треба міняти думку)