Творог для розжига• 03 сентября 2015
Молю вас!!!!! Прочитайте це!!!
Молю вас!!!!! Прочитайте це!!! Прошу молитися та публікувати. Сьогодні в сусідню палату привезли 1-но місячну Юлю та й пішли собі... Юля довго плакала до неі ніхто не поспішав. Я помітила медсестер які не знали що робити у Юлі не було ні бутилочки, ні кашки, ні підгузників ...НІ МАМИ НІ ТАТА. Юлечка з дит.будинку. Вона буде лежати в лікарні одна!!іі забороняють носити на руках, адже потім вона буде плакати, а носити нікому буде, у неі немае дівчачих одежинок, вона одягнута як хлопчик. У неі симпиоми вірусноі інфекціі - це лікуеться на раз-два, а от сирітство ...Я знаю що у мене є тут в Фейс Буці багато друзів які не мають дітей, покищо, і вони довго моляться про крихітку Можливо це ваш шанс!!!! Якщо кожен опублікує це, то тисячі людей зможуть прочитати цей пост і можливо у Юлі появиться мама та тато!!!! Взято з там и фото девочки
Пукимончиг• 03 сентября 2015
Автор, ау! Напишіть місто, лікарню, палату. А то лише ссилка на свою сторінку в фейсбуці.
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 03 сентября 2015
Как можно одежду передать малышке? Может есть кто-нибудь из Винницы и сможет передать?
Бензопирен• 03 сентября 2015
Какая красотка! Боже дай ей удачи в жизни.....
Пусть найдутся любящие родители! И кому этот ребеночек будет счастьем.....
Забагаловка• 03 сентября 2015
Ответ дляGifir
Автор, напишите мне в личку. У меня пара знакомая ищет девочку на усыновление.
Пусть бы все получилось!
Петросянша• 03 сентября 2015
Господи Милостивый, сотвори чудо, пусть по воле Твоей у младенца появятся любящие родители