Да, я блондинка!• 08 сентября 2015

Допоможіть скласти загадки про ...

добрий день, дівчата прошу допоможіть скласти загадки про олівець, ручку, зошит. це 4 клас. вчителька сказала придумати самому, а не з інтернету. я вже і так і сяк ніяк не можу придумати, ще й манюсінька дитинка ще є. буду дуже вдячна хто допоможе.
Крутышка-Пышка• 08 сентября 2015
А кому сказала то, вам? Так и обьясните что вы заняты, маленький ребенок и не можете загадки придумывать

LaraVel• 08 сентября 2015
Ось такий він молодець, ну а зветься .....(олівець)
Чеширская кошечка• 08 сентября 2015
1. одним боком пише - другим стирає...як то так буває? (олівець)
2. буває синя як небо, чорна як хамара, червона як помідора, зелена як листя (ручка)
3. і тонкий і товстий, а як закінчився - потрібен тільки новий (зошит)
LaraVel• 08 сентября 2015
В ньому теж є поля, але це не земля (зошит)
стильный кошелёчек• 08 сентября 2015
Вчера было это задание, скачали с нета)
автор Да, я блондинка! • 08 сентября 2015
спасибі всімхто підказав. вчителька мабуть не має що робити сидить сама в інтернеті, а дітей нагружає. дякую всім.