Простоваля• вчера в 09:48
Почему не все любят спорт, даже если это полезно?
Заметила, что многие избегают тренировок. Почему так?
Я погнала• вчера в 18:49
Ответ дляФорточка
Я давно освоїла доставку
Поли мити вночі, та ніколи в житті
Якщо є з ким займатись сексом, то це він повинен сумки носити і готувати також можете через день, по черзі
Ви ж не начальник відділу побутових довбойобів, всі можуть по максимуму робити щось.
Поли мити вночі, та ніколи в житті
Ну звісно, замість потіти над миттям підлоги ви йдете потіти в спортзал))) Колосальна різниця)))
іронічна антитеза• вчера в 19:27
я киберспортсмен. собираю пасьянс Freecell. и на этом хватит с меня спорта
Форточка• вчера в 19:32
Ответ дляЯ погнала
А коли миєш підлогу то які групи мʼязів працюють ?
Мені зал приносить гарне тіло, здорову спину і гарний настрій
Я погнала• вчера в 19:37
Ответ дляФорточка
Вітаю. При митті підлоги. Ну ви ж ходите в зал. Помийте і подивіться. Чому люди плутають фізичну активність (яка звісно потрібна всім) із ’спортом’. Вам подобається - це ж прекрасно. Але нащо це всім... Правильно, нафіг не треба, тому люди й не займаються
месяцкие• вчера в 20:02
Ответ дляМіряю від одиниці
а больная спина, одышка с десятой ступеньки, лишний вес, постоянная усталость, суставы и пр - это не сложно?)
каждый выбирает свое ’сложно’))
Это со спортом очень мало связано
Міряю від одиниці• вчера в 20:24
Ответ длямесяцкие
Это со спортом очень мало связано
зато хорошо связано с его отсутствием)
месяцкие• вчера в 20:25
Ответ дляМіряю від одиниці
зато хорошо связано с его отсутствием)
Тоже мало
Я погнала• вчера в 20:31
Ответ дляМіряю від одиниці
зато хорошо связано с его отсутствием)
Взагалі ніяк не пов´язано. Всі хвороби, які наприклад особисто в мене пов´язані зі спортом - розбитий колінний суглоб. Все. Всі інші болячки прекрасно себе почувають що за наявності спорту, що за його відсутності. Спорт це взагалі не про здоров´я (хіба що в людини це єдина фізична активність). Швидше навіть навпаки, особливо професійний.
Форточка• вчера в 21:14
Ответ дляЯ погнала
По-перше це ви порівняли тренування і миття підлоги
Хоча ви праві, комусь миття підлоги вночі подобається більше 👌
в 16лет услышал , запомнил , подтвердилось десятилетиями ,,,
,,, кто то от жизни кайф получает , кто то нет ,,, кто то ест что бы жить, кто то живет, что бы есть ,,,
так банально при этом абсолютно верно ,,,
не пройду в день минимум пять км быстром темпе , аж выворачивает ,,,
не попарюсь месяц , хоть умирай , зачем жить ,,,
Міряю від одиниці• вчера в 21:41
Ответ дляЯ погнала
ну, понятно) я все-таки принадлежу к тем 99,9%, для которых спорт позитивно влияет на здоровье и самочувствие
Кружите меня,кружите• вчера в 23:22
Ответ дляЯ погнала
Навіщо?
Щоб якісно жити. Без болі, ліків і лікарень. Але кому що подобається той те і вибирає.
Я погнала• вчера в 23:31
Ответ дляКружите меня,кружите
Ха -ха-ха, якби питання було в спорті...
Я погнала• вчера в 23:32
Ответ дляМіряю від одиниці
Позитивно впливає і гарантовано забезпечує це різні поняття.
Я погнала• вчера в 23:35
Ответ дляФорточка
Ні, воно просто робить для здоров´я приблизно те ж саме, що і ваше тренування. Це фізична активність. Помірна. Це те саме, якщо мова йде про здоров´я. Якщо мова про моделювання тіла і фігури то, вибачте, ’здоров´я’ тут яким боком? У другому варіанті ну хоч би не нашкодили, й то хліб.
Я погнала• вчера в 23:37
Ответ дляЧебураха з перцем
Что случилось? Куда делась сила/ловкость/выносливость?
Зносились. В молодому віці. Професійний спорт це взагалі не про вами перераховане.
Цветочница• вчера в 23:48
Ответ дляРозумашка
Вот именно спорт - да, тоже не люблю.
А вот езда на велосипеде и зарядка по утрам - другое дело.
Зарядка то коли згадаю, не щодня. Взагалі все що треба щодня для мене прям важко. Максимум що два тижні і то ...