Ivanka1987• 09 сентября 2015

Купила курточку б/у на цьому сайті а вона порвана (

Купила курточку шкіряну б/у але як було написано в дуже хорошому стані без дефектів довго випитувала про все у продавця дістала напевно по повній програмі,продавець зробив знижку на доставочку і я оплатила 370 грн.забрала посилку з нової пошти приміряла трішки витянуті лікті на рукавах але я подивитися що там ніби три подряпини з яких одна дірка,на новій пошті я завжди перевіряю упаковку чи не пошкоджена (була ціла і повірила пакет в якому була куртка теж цілий)написала продавцю а вона каже що поровірила товар і він був цілий,що може на новій пошті пошкодили, але я же перевіряла,не знаю що робити підскажіть? ??????
Партизанка• 09 сентября 2015
сейчас не знаю, ничего не докажете, на будущее звказывайте наложным платежем, немного дороже зато вопросов не будет

Помогалочка• 09 сентября 2015
Нужно было сфоткать посылку на НП с работником, и рукав, чтоб видно было.
Помогалочка• 09 сентября 2015
И если она доказывает что это почта, пусть Вам выбивает компенсацию.
автор Ivanka1987 • 09 сентября 2015
Ответ дляПомогалочка
Якщо це була провина пошти то був би пошкоджений пакет і один і другий а вони цілі.
Anna ms.chehol• 09 сентября 2015
На будущие, нужно на почте если с товаром что то не так составлять акт приёма товара, или снимать видео. Другого варианта просто нет что бы доказать реально свою правоту, особенно так хорошо поступать с продавцами аудио подругому им ничего не докажешь. Вот так.
Anna ms.chehol• 09 сентября 2015
Имела ввиду продавцов аукро. Тел. умничает)))
автор Ivanka1987 • 09 сентября 2015
Дякую,тепер буду знати,залишилася без грошей і без куртки (