...аяприкольная• 10 сентября 2015

Довідка в дитячий садочок про відсутність

Треба поїхати на декілька днів з міста, а саме з середи до вихідних. чи треба брати довідку у лікаря по приїзду чи треба просто сказати виховательці про відсутність? Чим аргументувати відсутність в поліклініці, якщо дитина здорова??? Дякую!!!
Innag• 10 сентября 2015
По нынешним временам обязательно нужна справка как минимум от врача что вы можете посешать коллектив. В таких ситуациях мы просили воспитателя одну н ку не ставить. Чтобы не выходило три дня

Налитое яблочко• 10 сентября 2015
Треба буде довідка на понеділок про те, що дитина здорова.І все.Аргументувати нічим не потрібно
Вся такая растыкая• 10 сентября 2015
на сколько я знаю, справку нужно брать если ребенок не был больше 3-х дней в саду, до з-х дней просто предупреждают воспитательницу )
Хочу в БАНю• 10 сентября 2015
Домовитись з вихователькою, щоб в один з днів відсутності протабелювала вашу дитину як присутню, щоб не брати потім довідку.
Налетчица Муся• 10 сентября 2015
В саду по правилам 3 робочі дні можна пропустити просто так. більше 3х - треба довідка від лікаря.
Не всі медсестри читають інструкції і знають, що таке ’більше 3х днів’ і вимагають довідки на 3 дні відсутності.
У вас виходить як раз 3 пропуски - ср, чт, птн, в понеділок можете іти в сад без довідки. Але це якщо медсестра у вас освічена.
Хочу в БАНю• 10 сентября 2015
Ответ дляНалетчица Муся

У нас в дитсадку якщо 3 дні відсутності - потрібна довідка, в школі - якщо більше 3 днів, то потрібна довідка)
Любимая мама.• 10 сентября 2015
Ми коли їдемо до бабушки(а їздимо часто) то я просто йду в поліклініку і говорю що дитина здорова,просто були у гостях)
автор ...аяприкольная • 10 сентября 2015
Ответ дляНалетчица Муся
Вихідні не враховуються?
Налетчица Муся• 10 сентября 2015
Ответ дляХочу в БАНю

інструкції для всіх садочків однакові. це не завідувачка придумує. а вимоги санстанції. Ваша медсестра як раз з тих, хто не може порахувати, скільки це ’більше 3х днів’ і вимагає за 3 дні.

Любимая мама.• 10 сентября 2015
І лікар без заперечень виписує довідку)
Налетчица Муся• 10 сентября 2015
Ответ для...аяприкольная
Вихідні не враховуються?

ні, 3 робочі дні.
Налетчица Муся• 10 сентября 2015
Ответ дляЛюбимая мама.
І лікар без заперечень виписує довідку)

1) їй не шкода. 2) вона не піде в ваш садок. щоб щось доводити безтолковій медсестрі.
Хочу в БАНю• 10 сентября 2015
Ответ дляНалетчица Муся

Медсестра у нас взагалі своєї думки не має права висловлювати). Це -вимоги завідуючої якраз.
Налетчица Муся• 10 сентября 2015
Ответ дляХочу в БАНю

значить у неї погано з математикою.
Хочу в БАНю• 10 сентября 2015
Ответ дляНалетчица Муся

значить у неї погано з математикою.

Та ви що! Вона - колишня зірка телебачення, навіть Н.Сумську колись уму-розуму повчала))). Найрозумніша людина!
энциклопУдия• 10 сентября 2015
Ответ для...аяприкольная
Вихідні не враховуються?

нам в саду говорили, что если не было чт-пт, то в пн только со справкой
Дівчата усім дякую за відповіді!!!!!
Наивная Хо• 10 сентября 2015
на 4й день отсутствия нужна справка. А Вы будете 3 отсутствовать. предупредите воспитательницу и все.
на крайняк попросите чтоб в пятницу отметили что Вы есть и все
Цветов Мне срочно• 10 сентября 2015
Ответ для...аяприкольная
Вихідні не враховуються?

у нас вроховуються. Я б попросила не ставити н-ку в п´ятницю

Хочу в БАНю• 10 сентября 2015
Ответ для...аяприкольная
Дівчата усім дякую за відповіді!!!!!

Вам залишилось більки дізнатися, як рахує три дні ваша медсестра в садочку
Ответ дляХочу в БАНю

Обов´язково дізнаюсь)
Рябушка Ку• 10 сентября 2015
Пишете заявление на оздоровление ребенка на имя заведующей. До того, как уедете. И все))
Запароленое одеяло• 10 сентября 2015
залежить як у вас в садку вимагають. Дізнайтесь у вихователя, або завідуючої. В нас після відсутності не по хворобі просять довідку від лікаря з приміткою ’по сімейних обставинах’. За 2-денну відсутність нічого не потрібно. Коли вибували на місяць, писала заяву , що забираю дитину на оздоровлення.