Пуки-куки• 10 сентября 2015
Англійська мова
Дівчата, можливо хтось може підказати якісь комп´ютерні курси англ мови - дитині 8 років, англ. в школі слабенька, хочем поступати в гімназію, маємо в запасі 2 роки
хочу сама з ним займатись - але по яким підручникам, по якій програмі?
моїх знань на 3-4 класи вистачить, але потрібна програма, система
Мозговая пилочка• 10 сентября 2015
репетитор, для самостійного вивчення 8 років дуже мало.
У вас яка освіта? Як ви зможете займатись?
alenka3108• 10 сентября 2015
Если у Вас такие далеко идущие планы,почему бы не нанять репетитора?Моя с 1 класса учит два языка,английский и японский,так вот японский просто класс у нее идет,а английский-ну надо,так надо.Это я к тому,что нужно смотреть по ребенку.
Пуки-куки
• 10 сентября 2015
та звичайна в мене освіта, гімназія
але можу дитині і граматику пояснити і вимову
але ж кажу - треба якусь хоч програму мати, вправи - а я не знаю, які підручники купити - карп´юк це жесть звичайно
Скромняшка• 10 сентября 2015
Ответ дляКишечная палочка
А сколько сейчас стоит занятие с репетиром? Киев.
100грн.
Мозговая пилочка• 10 сентября 2015
Ответ дляПуки-куки
та звичайна в мене освіта, гімназія
Можете попробувати видання Family and Friends, ми по ньому йдемо в школі, дуже задоволені. Там книжка, робочий зошит і диск.
Пуки-куки
• 10 сентября 2015
Ответ дляМозговая пилочка
дякую!
Герцогиня• 10 сентября 2015
Ответ дляПуки-куки
та звичайна в мене освіта, гімназія
Цитата:
та звичайна в мене освіта, гімназія але можу дитині і граматику пояснити і вимову але ж кажу - треба якусь хоч програму мати, вправи - а я не знаю, які підручники купити - карпюк це жесть звичайно[/ci
Я беру дітей на репетиторство. Як на мене, то основний недолік підручника Карп´юк в тому, що там не реально навчити дитину читати, дуже мало вправ на читання. Тому я для початку беру простий підручник, котрий вже давно списали в школах. Там багато вправ на читання. Стосовно програм, то можете спробувати Famyly an friends, але спершу прогортайте його чи зможете Ви по ньому самостійно дитину навчати. Найбільше користі у мене приносять комп´ютерні ігри на граматику та лексику. Дитині в такому віці добре запам´ятовується те, що вона чує і бачить, і те, що приносить емоції, тому без ігор тут не обійтися.