Taisiia• 11 сентября 2015

Де великий вибір шкільної форми в одному ТЦ?

Потрібно терміново купити форму на хлопчика з приміркою, так як худенький. Хочеться вибрати в одному місці, а не їздити цілий день по місту. Куди поїхати, на які ТМ звернути увагу?
Brunchita• 11 сентября 2015
Мы в Эпицентре на Оболони покупали на школьном базаре. Правда, это было в конце августа

Brunchita• 11 сентября 2015
И в Детском мире на Дарнице было много
***Джульета***• 11 сентября 2015
Дарынок ,новый зал ,2-3 этаж забит школьной формой,рубашками и джемперами и прочим
Ky-ka• 11 сентября 2015
в Юности есть форма разной полноты. и как правило несколько моделей пиджаков