Петросянша• 11 сентября 2015

Это было божественно !!!!

Сегодня с дочкой посетили открытие выставки вышиванок в Украинском доме.
Это просто непередаваемые впечатления .
Выстака еще будет несколько дней.
Вход 40 грн. и дети бесплатно. Пенсионеры и студенты 20 грн.

Это стоит увидеть !!!!!
Кошка Мурка• 11 сентября 2015
Ответ дляХолодная каша
Знаю,у меня бабушки вышивали,но пряям такой сейчас бум на них-что реально-только тошнота.

А почему вас не тошнит от джинсов, например? Куда не глянь - ДЖИНСЫ)))))))))))))))Что за бум? Меня, например тошнит от кроксов, но я не захожу в темы где обсуждают эту чудо обувь и не тошню там...
Lfm2• 11 сентября 2015
Ответ дляХолодная каша
Поздравляю. Покажите вас в вышиванке в школе на последнем звонке))Или 1 сентября, не важно
Мне очень жаль, но во времена моего детства и юности не было цифровых фотиков) И даже 10 лет назад их не было. Потому фото только на пленке) как я вам их покажу)
vesna• 11 сентября 2015
Ответ дляХолодная каша
Вот если бы не этот бум про национальную одежду)о которой почему то впсомнитли спустя лет так 70-80, то относились бы нормально.
Но когда ВСЕ везде в вышиванках......это просто отвращает,вам не кажется,перебор.

Ну якби українців вагонами не висилали в Сибір і Казахстан на роботи. Якби не вбивали цілими сім’ями за українську пісню і вишиванку, не морили села голодом то мабуть українцям було би простіше почуватися українцями і плекати рідну мову, культуру і традиції. А ті то вижив не дуже хотіли нариватися і підставляти своїх близьких тому і вишивали і носили національний одяг лише в колі найрідніших людей яким довіряли свої життя. Мені 36 років, а я чудово пам’ятаю як на Великдень вчителі виловлювали під церувами учнів і записували прізвища в зошит, а потім подавали директору. Тому в більшості паску святили старі бабусі, бо їм вже було все одно. На роботі їх не пісочитимуть і т.д. Але я пару разів з бабусею і сестрою все ж таки ходила, але в церкву, що далеко від дому і школи. І вишитим рушничком був прикритий кошичок. В кожного в сім’ї була вишиванка. Навіть в школу я вдягала кілька разів, бо в мене був новорічний костюм українки, і ще ми танцювали на якесь свято український танець.
А моя мама хоч і з Криму, а вишила собі вишиванку в сучасному на той час стилі. Їй пошила подруга сорочку такого фасону як тоді було модно носити і мама по ній вишила квіточки врозсип.
Але прийти на той час на роботу в класичній вишитій сорочці було б самогубством. На тому би кар’єра і закінчилася.
Вже в часи перебудови стало значно легше і в школі ми почали носити вишиванки значно частіше. Було більше національних і церковних свят які дозволялося вільно святкувати.

Дуже добре, що зараз люди можуть ходити в вишиванках і їм за це нічого не буде. Добре, що вишивають, носять, люблять вишиванки, бо ц наше рідне. Той хто вибирає їх лише через те, що це модний тренд, перестануть їх носити через пару років. А хто любить вишиванки, бо любить Україну і її традиції, ті й надалі вишиватимуть і носитимуть.

Якщо в Вас викликає відразу вишиванка і Ви їх бачите всюди і на всіх, то це проблема не людей, а лише Ваша особиста. Навчіться лояльніше ставитися до людей і поважайте їх вибір.