alena_86• 23 сентября 2015

Таракани в дит. садку!!!!!!!!!!!!!

Сьогодні зранку привела дитину в садочок після лікарняного, а в нашому шкафчику встиг прижитися таракан. Я голосно наголосила це в присутності інших батьків і виховательки, але вихователька чомусь не відразу відреагувала, а тільки через декілька хвилин принесла мені серветку, для того щоб я його прибила і сказала- " де б це він міг тут взятися". Тепер думаю і уявляю, а якщо вони і на кухні повзають чи по ліжечках, на яких дітки сплять......??? Надіюсь що вихователька відреагує, чи потрібно ще раз наголосити, як ви гадаєте?
oleshenka• 23 сентября 2015
В СЭС звоните!

Снежинка23• 23 сентября 2015
а какой реакции вы от нее хотели,что бы она тоже вопила??? гыыы да не будет такого никогда. звоните в сес,задалбывайте их звонками и к заведующей наведайтесь.
lightpower• 23 сентября 2015
тараканы такие зверушки, просто так на прогулку не выходят )
не волнуйтесь, по постелям малышей они не ползают. там ведь еды нет.
а в шкафчике появились тоже скорее всего НЕ с кухни, а кто-то принес в одежде.
странно, но в сумки они любят заползать. наверно любят путешествовать )

автор alena_86 • 23 сентября 2015
Ответ дляСнежинка23
боюсь щоб потім після такої реакції, вони незлюблять мене і мою дитину.
malva08• 23 сентября 2015
Ответ дляМарс атакует
Побережіть здоров’я дітей садочка та пишіть в санстанцію,хай проведуть дезінсекцію . Зробіть фото тарганів на телефон як доказ.