из желе я• 25 сентября 2015
Опять таки комиссия для продавца.
Сегодня сделала первую покупку на Кидстаффе. Около 100продажей и один обмен-покупок не было. Никогда не просила покупателя оплатить те полпроцента комиссии, многие оплачивают сами - спасибо. Я сделала 2 заказа и да, одна из продавцов в конце переписки - не забудьте оплатить комиссию (со 100грн). НО раньше-то я не знала, что покупатель же ОКАЗЫВАЕТСЯ за перечисление денег еще комиссию платит, так он еще должен заплатить и за то что они продавцу на счет лягут... Ну не знаю, может из-за того, что у меня суммы маленькие мне стыдно, да и не стыдно, а смешно просто просить эти копейки. НО ЭТО НЕ НАГЛОСТЬ, ПРОДАВЦИ - ЭТО СРАМ!
Гу го гу го гу• 25 сентября 2015
Ответ дляиз желе я
Ще 5раз напиши те ж саме
а вам потрібно навчитисчь ще й правил етикету, я до вас не ’ТИкала’, ви мені хто такі? знайома? родич? подруга?
из желе я
• 25 сентября 2015
Ответ дляГу го гу го гу
ну так написала - вам, вибачте, з великої букви-рука не піднялась
Гу го гу го гу• 25 сентября 2015
Ответ дляиз желе я
та кине вам покупець копієчку не плач, бо на серветки більше піде
так ми й не плачемо)))) це ж покупці весь час тут такі теми створюють
Гу го гу го гу• 25 сентября 2015
Ответ дляиз желе я
я ж бачу, яке виховання - таке й спілкування
из желе я
• 25 сентября 2015
Ответ дляГу го гу го гу
за обналічку, да згідна! та я саме про комісію при поповненні мала на увазі))
ее, а я про що? Так Ви ж не читаєте уважно
из желе я
• 25 сентября 2015
Ответ дляАлывердЫ
Снимите очки))) - вы явно не поняли о чем я написала.)))
Гу го гу го гу• 25 сентября 2015
Ответ дляиз желе я
я уважно якраз читаю ’НО раньше-то я не знала, что покупатель же ОКАЗЫВАЕТСЯ за перечисление денег еще комиссию платит, так он еще должен заплатить и за то что они продавцу на счет лягут... ’ на счет лягут - це й є 0,5% комісія банку при поповненні рахунку
из желе я
• 25 сентября 2015
Ответ дляГу го гу го гу
тільки нещодавно термінал ввів тих 2 грн, а покупці весь час цю тему муссолять. яка нам різниця де ви оплачуєте за товар, хочере зекономити 2 грн платіть через приват 24, це не наша комісія при поповненні рахунку а БАНКУ, нехочете її сплачувати, не купуйте товар! в чому проблема?
Ви глуха? Чи погано бачите? 2грн - моя справа, я про піввідсодка за зарахування на Вашу карту
из желе я
• 25 сентября 2015
Ответ дляГу го гу го гу
моя комісія 2грн+0.2%, 0,5% - справа продавця, а ті хто п р о с и т ь їх смішні попрошайки
Гу го гу го гу• 25 сентября 2015
Ответ дляиз желе я
о Боги.... ви читаєте всі пости? я тищу раз про цих же 0,5% писала... яка мені різниці що ви через термінал платите? я краз про ці 0,5%, які й є комісія не наша а БАНКУ! доходить? йдіть у магазин і купуйте не переплачуючи
Гу го гу го гу• 25 сентября 2015
Ответ дляиз желе я
повірте смішні ті хто виносить це на совєтчичу і плаче ’ай-я-яй сказали оплатити раховуючи комісії банку ,ай-я-яй, що робити. що ви скажете, акий же ж поганий продавець...’ так чому ж ви у нас купуєте? чи ви думаєте,що це ви нам милостиню робите купивши щось у нас? я продаю товар, у мене мої умови - не подобається шукайте далі, а не плачте тут на всю совєтчицю!