Привіт всім, нам 1 рік , 80 см ріст ножка зараз 12,5 см, дівчинка.Вже місяць шукаю дитині зимовий комбінезон і взуття, нічого не можу вибрати. Якщо щось замовити з іноземних сайтів - незнаю чи приїде до морозів, ну і незнаю з яких, щоб бути впевненим в якості. Підкажіть, що ви замовляли своїм діткам, можливо хтось продає, що нам потрібно, буду дуже вдячна! Ціна особливої ролі не грає...
paksivatova• 14 октября 2015
Ми купили комбез Лене,але спеціально шукала зі старої колекції - бо нові не дуже подобалися
Ответ дляpaksivatova
на кідстафі купили?
Ответ дляIriska_sh
цельный комбез ленне 86 размер и экко сапожки 23, примерно
где искать? на кидстафе пересмотрела уже
kpushkaruk• 14 октября 2015
Гляньте мої об’яви. Зверніть увагу на комбенізон. Я дуже ним задоволена залишилась, на наступну зиму його також вистачить