Магиня• 15 октября 2015
Львів. Стокові магазини
Дівчатка, буду 1 день у Львові. Де можна купити одяг та взуття? Саме сток, не секонд.
Дякую)
Доктор Хаос• 15 октября 2015
Обнова в центрі 2 магазини, на південному відкрили новий магазин де зупинка маршруток на Володимира Великого, на Провесні є магазин взуття, але ціни...
Божья коровка• 15 октября 2015
OBNOVA + HUMANA Чорновола за Арсеном(тільки потрібно попасти в день коли по 19 чи 24)