Снегурочко• 15 октября 2015
Добок для тхеквондо
Порекомендуйте будь ласка який добок купляти? Який склад тканини кращий? Бачу вони різні бувають із чорною, чорно-червоною полоскою, або просто білі, в чому секрет ))?. В сина зріст 128 тільки почав займатись, все інше обмундирування також потрібно купляти? Буду вдячна за поради.
Можливо хтось продає б/у в хорошму стані?
Ошеламиссимо• 15 октября 2015
не чего сами не покупайте. как правило тренера делают закупку массово. на всю группу. в какой клуб ходите? У меня дочь тоже занимается
Трактор Вика• 15 октября 2015
с цветными полосками это ВТФ, мы занимаемся ИТФ у нас чисто белый добок, заказывал тренер на всех сразу и дешевле получилось, чем в интернет-магазинах или здесь