Железный коготь• 28 октября 2015

Опитування, чи буде корисним такий автобус Польша-Україна?

В Польші вже їздять такі автобуси, які курсують в ближчі країни, а от в нашій країні такого ще не зустрічала, тобто автобус (міні бус) може заїхати за вами по вашій адресі в Польші чи в Україні і потім відвезти також по адресі. Ціни орієнтовно, з Вроцлаву до Львова 120злотих, а до Києва чи Одеси 180 злотих. Перевага такого автобусу це тещо він забирає і відвозить вас по адресі. Цікаво чи буде такий автобус користуватись попитом?
Результат:
вже голосів: 38
31 (81.58%) Так
7 (18.42%) Ні
Соображалочка• 28 октября 2015
мне никуда не надо...но возможно народ будет пользоваться

molchulia• 28 октября 2015
мне было бы интересно!!если запустите проект,то скиньте ваши координаты,номера телефонов,пожалуйста!удачи вам!!
Фекла Персиковна• 28 октября 2015
дуже дорого!
margaritavoronina1• 28 октября 2015
их уже вагон есть и так.3 перевозчика только в нашем городе-на 30 тыс.населения-но если у вас будет дешевле или условия лучше то почему бы и нет
Vik777• 28 октября 2015
а мне бі перевозчика,что бі покупки с инет магазина в украину возил,никого так и не нашла(
Неваляшкина• 28 октября 2015
Создайте здесь этот опрос http://tursovet.info/forums/
там более нужная аудитория
Фекла Персиковна• 28 октября 2015
мінібус, який заїзджає у Львові за адресою, і відвозить за адресою в Польщі...у Львові таких перевізників валом! можливо Ви просто не стикались до цього або не цікавились..моя дитина вчиться в Польщі, і кожних два тижні катається з такими перевізниками...і мінібус, і БМВ Х5, і мерседес,, і Аккура))) ціна питання в середньому 30-40 -50 злотих...залежно від міста в Польщі і Україні
Фекла Персиковна• 28 октября 2015
Ответ дляVik777

Вам откуда и куда надо возить?
virtuon• 28 октября 2015
хз....тут и без адресов через кордон 5-6 автобусов курсует так билетов на месяц вперёд нету

Печенюшка• 28 октября 2015
Ответ дляФекла Персиковна
дуже дорого!

почему?
До Варшавы 60злт
Я такая боевая• 28 октября 2015
Ответ дляФекла Персиковна

Вам откуда и куда надо возить?

из польши в украину (киев желательно но можно и новой)
хочу самой заказівать в магазинах
Дикая Роза• 28 октября 2015
Ответ дляVik777
да ну ладно, у меня аж 3, гашлись сами. возят все и часто и быстро
Дикая Роза• 28 октября 2015
Ответ дляЯ такая боевая

хочу самой заказівать в магазинах
а вы цену учли?? если толкьов аша посылка там ехать будет, сколько же она вам обойдется?? через посредников в десятки раз дешевле! или разве что вы и есть посредник :)
Дикая Роза• 28 октября 2015
Ответ дляvirtuon
билеты есть, но автобусов реально ДО ФИГА!!
Автор, а по теме у вас ОЧЕНЬ МЕГА дорого. такие услуги по 50-60 злот (во всяк. случае охватывают тер-ю от Варшавы до Хмельницкого) но не под дом прямо, а на автовокзал в вашем городе
stranger-1• 29 октября 2015
Ответ дляДикая Роза

Не то слово.
И для начала, я хочу видеть того идиота, который, заплатив ТАКИЕ деньги, захочет колесить ТОЛЬКО по Киеву часов 4-5 (минимум), собирая пассажиров.
Кто хоть мало-мало в курсе, то рейсовая маршрутка (из одного города в другой) собирает в маленьком городе 5-6 пассажиров около часа. А в Киеве это будет просто капец

Да за это время я уже буду на скоростном поезде во Львове
stranger-1• 29 октября 2015
Ответ дляФекла Персиковна

Заїжджає до вашого будинку чи треба виходити в конкретне місце?
Могли б кинути контакти (бажано сайт) такого перевізника (-ів)? Цікавить Жешувський/Краківський напрямок.
Може стане в пригоді
автор Железный коготь • 29 октября 2015
Ответ дляФекла Персиковна

Скажіть будь ласка ціну з якого до якого міста автобус?
Фекла Персиковна• 29 октября 2015
Ответ дляоксюморон

це не автобус...Львів-Жешув 25-30 злотих, студенти катаються майже через день, тим самим відбивають ціну на бензин...ще є перевізник, який возить людей на закупи зі Львова до Жешува( ціна питання в дві сторони 350-400 грн), правда він зараз на ремонті
Фекла Персиковна• 29 октября 2015
Ответ дляstranger-1

Може стане в пригоді

перевізник, який зараз на ремонті, підбирає з будь-якої точки Львова і відвозить в Жешув, возить людей по їх бажанню у великі супермаркети Жешува, потім доставляє за Вашою адресою у Львів...
ще є варіант: студенти-власники машин, які або таким чином підробляють, або просто їдуть додому, і заповнюють свою машину пасажирами(переважно студентами), щоб покрити витрати на бензин..таким чином всім добре-студенти не їдуть рейсовим автобусом, який коштує вдвічі а то і втричі дорожче, і добре водію, бо не несе витат на пальне

stranger-1• 29 октября 2015
Ответ дляФекла Персиковна

Дякую. Про ці варіанти в курсі справ. Думав щось інше є на прикметі.