Кокосиха• 29 октября 2015
Графічний планшет - прошу порадити
хто шарить, в кількох словах можете мені пояснити, на які характеристики звернути увагу?
син собі хоче, в нього ДН скоро, а я про цей дівайс нічого не знаю
хотіла б погуглити, але потрібно швиденько вникнути
буду вдячна за поради
п.с. не супердорогий - це перший
буду вдячна за поради
п.с. не супердорогий - це перший
Марфушечка душечка• 29 октября 2015
Купіть любий, навіть найдешевший буде в 100 раз кращий за мишку. Перший планшет брала Геніус, маленького розміру, А6, легше перейти на нього з мишки. А з часом можна більшого формату.
Більший з часом можна взяти бу, наприклад на аукро є їх багато.
Марфушечка душечка• 29 октября 2015
Ответ дляКокосиха
...ау....
хелп...хелп мі плііііізззз...
Написала комент вище.
Марфушечка душечка• 29 октября 2015
Ответ дляКокосиха
...ау....
хелп...хелп мі плііііізззз...
Ось найдешевший 830 грн - чудовий для старту. За рік-два як захоче новий - купите. Якщо маєте більше коштів - купуйте дорожчий.
Кокосиха
• 29 октября 2015
Ответ дляМарфушечка душечка
Написала комент вище.
дякую, б/к не хочу - стрьомно)
за формат - угу, А6 згідна
Кокосиха
• 29 октября 2015
Ответ дляМарфушечка душечка
зараз читаю такий
ціна не подобається категорично)
Марфушечка душечка• 29 октября 2015
Ответ дляКокосиха
дякую, б/к не хочу - стрьомно)
за формат - угу, А6 згідна
У мишки маленький діапазон рухів, площею як коврик для мишки. Тому одразу великий точно не потрібно, важко буде.
Марфушечка душечка• 29 октября 2015
Ответ дляКокосиха
зараз читаю такий
ціна не подобається категорично)
Вком це суперпрофесійний і найдорожчий бренд. Я працюю з графікою 12 років і він мені абссолютно не потрібен. Не дивіться на них.
Кокосиха
• 29 октября 2015
Ответ дляМарфушечка душечка
кууул, дякую
синуля тільки в пошуку себе) тому професійний не варто дитивися?
Кокосиха
• 29 октября 2015
Ответ дляМарфушечка душечка
а Bamboo?
Кокосиха
• 29 октября 2015
Ответ дляМарфушечка душечка
а що взагалі ним можливо робити? окрім ретуші фото?
для чого Ви використовуєте?
дякую
для чого Ви використовуєте?
дякую
Марфушечка душечка• 29 октября 2015
Ответ дляКокосиха
кууул, дякую
Абсолютно точно не варто! Bamboo - це теж Ваком, просто трохи простіший. Вибирайте по гаманцю, дитина буде задоволена будь-яким.
Відповідаю одразу на інші запитання-
планшет не робить чогось такого надзвичайного. Це по суті та ж мишка тільки набагато точніше передає рух руки, а також нажим. Вакоми і деякі інші дорогі моделі мають ще функцію розпізнавання нахилу пера.
Але для ретуші це точно не потрібно. Навіть розпізнавання нажиму пера для ретуші відключають, і я в тому числі. Це може бути потрвбно лише художникам. Працювати ручкою легче, точніше, аккуратніше і зручніше ніж мишкою, от і все. І ще треба бути готовому що перший місяць треба заставляти себе на ньому працбвати, бо перейти одразу складно, ми звикли тримаючи ручку дивитись на неї а не на монітор.
Відповідаю одразу на інші запитання-
Кокосиха
• 29 октября 2015
Ответ дляМарфушечка душечка
Відповідаю одразу на інші запитання-
синулі 16 рочків))
Кокосиха
• 29 октября 2015
Ответ дляМарфушечка душечка
Нічого, мені 31).
в мене така ділема - я б хотіла одназу щось пристойне (ну, я така :)
але зараз трохи не по кишені
та й не знаю, чи йому в принципі воно піде...
я дотична до графіки, але в іншій галузі - не знаю, чи мені те буде корисне, але самій теж хотілося б спробувати
а синуля сам ще не знає, ким себе хоче бачити
але тягнеться до творчого...наче...
і тут ДН на носі
я не знаю, чи це добре, чи ні, але надумала такий подарунок
а сама в тому не тямлю
але зараз трохи не по кишені
але тягнеться до творчого...наче...
і тут ДН на носі
а сама в тому не тямлю
Марфушечка душечка• 29 октября 2015
Ответ дляКокосиха
але зараз трохи не по кишені
але тягнеться до творчого...наче...
і тут ДН на носі
а сама в тому не тямлю
але зараз трохи не по кишені
але тягнеться до творчого...наче...
і тут ДН на носі
а сама в тому не тямлю
Ну свою думку я вам написала. Для старту не потрібно дорогого, тим бівльше якщо немає зайвих коштів. Вирішувати вам). Чим ви займаєтесь в графіці?
Кокосиха
• 29 октября 2015
коротше,я в триде моделю (проектую - арх, буд і тп)
а він щось з фото хоче мутити, дизайн іншого плану
Кокосиха
• 29 октября 2015
Ответ дляМарфушечка душечка
(не там відповіла)
Кокосиха
• 29 октября 2015
ха, а цей ваком на амазоні 170 баксів
а на розетці 300
той самий
а на розетці 300
той самий
Марфушечка душечка• 29 октября 2015
Ответ дляКокосиха
(не там відповіла)
Вам буде не дуже зручно, захоплючати і перетягувати предмети не дуже зручно ручкою, вона не для цього, а для проведення більш плавних і точних ліній. Для малювання корочше кажучи)). Якщо проектуємо собі меблі в наприклад - робимо мишкою, перо не зручне.
Кокосиха
• 29 октября 2015
Ответ дляМарфушечка душечка
так і думала
хоча хотіла спробувати на текстиль - штори, драпірування там різні, ну таке
Кокосиха
• 29 октября 2015
Ответ дляМарфушечка душечка
залізла на амазон ціни моніторити
там такий бестселер
(і той самий ваком, що на розетці за 300 дол є за 170 дол - відновлений і сертифікований, тому дешевше, але як новий)
там такий бестселер
Кокосиха
• 29 октября 2015
коротше, я зрозуміла, що я кріпко вляпалася))
тільки почала про те все вичитувати...от жеж
купила б йому годинничок і не парилася з памятним подарунком))
Лучший - это конечно ваком, но они сейчас космические по цене. Я профессиональный дизайнер, пока в декрете подрабатываю фрилансами заказала себе такой
юзаю уже год - полет отличный. В рекламном агентстве работала за самыми навороченными, так вот - особой разницы не чувствую. Только он вроде подешевле был. можете поискать по алиэкспрессу по акции со скидкой такую же модель
Настя Снежок Воля• 29 октября 2015
У меня у дочки Huion. Качество и функциональность просто супер, а учитывая то, что мы его за 50 с копейками $ взяли вообще замечательно. Единственная проблема, которая может возникнуть это установка и обновление драйверов, но у Вас мальчик, думаю разберётся.)
Кстати, я категорически не согласна, что Ваком только для супер-пупер профессионалов. Платя за Ваком вы платите прежде всего за качество, у меня уже 5 год Синтик и ттт всё ок, работает как новый.Только если будете на Амазоне брать не поскупитесь на полную страховку(3-5%) от стоимости и заранее просмотрите условия возможного возврата.
А вообще, можно же и на обычном планшете ретушью заниматься, купите защитную плёнку+хорошую ручку и вперёд) Правда я не знаю есть ли Эдабовские программы для Андроидов, для Эпл точно есть.
И лучше не покупайте планшет совсем уж маленького формата, на них жутко не удобно рисовать, даже руку на них пристроить толком нельзя. По мне они только для подписи и созданы, но никак не для ретуши и рисования.
Кокосиха
• 29 октября 2015
Ответ дляmart777
воно?
з алі ніколи не замовляла, стрьомно)
Кокосиха
• 29 октября 2015
Ответ дляНастя Снежок Воля
дякую за поради
Кокосиха
• 05 ноября 2015
Ответ дляНастя Снежок Воля
звітую про вибір!
вагалася між $76.99
(ось в ту ж ціну був ще акційний - чохол і рукавичка в подарунок:
$79.99)
і ось таким
$39.99
його і взяла
подумала, що варто спочатку на дешевшому спробувати)
за кілька тижнів буде вже у мене
вже придумала собі сфери його застосування у своїй галузі (раніш колись теж про таку штуку задумувалася, але то було давно, і потім попустилася на цю тему, і ось - так несподівано воно повернулося до мене подарунком для синулі))
ура! поки що вибором задоволена)) - по ціні
а там побачимо
всім дуже вдячна за цінні поради!
нехай мрії збуваються
вагалася між $76.99
$79.99)
і ось таким
$39.99
його і взяла
за кілька тижнів буде вже у мене
а там побачимо
всім дуже вдячна за цінні поради!
нехай мрії збуваються