Помогите спасти Гаврилюка Максима рецидив острый лимфобластный лейкоз
-------------------------------------------- Администрация сайта Kidstaff не собирает пожертвования на благотворительность и не несет ответственность за действия или бездействия автора объявления, родителей ребенка, волонтеров и любых других лиц, причастных к сбору пожертвований. Администрация сайта Kidstaff не проверяет подлинность предоставляемых документов, не контролирует приход и расход средств по сбору. Любые пожертвования совершаются посетителями сайта Kidstaff исключительно по своему собственному желанию, осознавая значение своих действий. ---------------------------------------------
Помогите спасти единственного сына!!!
Беда пришла снова в дом моей подруги. Мама (Гаврилюк Леся) только успела поверить в чудо, что ее ребенок здоров и будет жить.Три года ремиссии.23 ноября 2015 года был сделан анализ крови, который вызвал нехорошие подозрения у врачей и сразу же была проведена пункция. В анализе были выявлены бласты. Рецидив. 24 ноября была взята пункция из 4 точек и материал был отправлен в Киев. Поздно вечером 24 ноября из Киева в телефонном режиме прозвучал диагноз - рецидив острый лимфобластный лейкоз. Денег на лечение единственного сыночка Максима у этой семьи нет. Они с мужем накопили денег за два года и выкупили комнату в общежитии за 4000 у.е, при этом недостающую сумму взяли в долг. В прошлом месяце было новоселье. Комнату они хотят продать теперь... В интернете есть информация о Гавриленко Максиме, он болел 2011-2012 году .
С 27 ноября Максим зашел на первый блок химиотерапии.На 15 день лечения будет проведена повторная пункция и Леся(мама Максима) поедет в Киев с результатами, для получения разрешения на трансплантацию. Решение принимает главный гепатолог Донцова.
На сегодняшний день начинаем сбор на лечение. Максим должен пройти перед трансплантацией 2 блока химиотерапии. Приблизительная сумма 100 000 гривен, при условии, что осложнений не будет.
Телефон мамы 097 167 9190
Номер карты мамы Максима Гаврилюк Леся Николаевна 4731 2171 1416 1019
Сьогодні я вранці йшла містом, людей майже не було........ Місто спало..... а мама Максимка і вся його рідня не спить, думає де взяти кошти на лікування..... Давайте допоможемо врятувати чудового хлопця
УВАГА! УВАГА! УВАГА! Школа №20 м. Рівного розпочинає марафон-аукціон ’ДОЛУЧАЙТЕСЯ!МАКСИМ ПОВИНЕН ЖИТИ!’ Максим – добрий і світлий хлопчик, старанний і захопливий учень. Однокласники, вчителі та учні школи, в якій навчається Максим, дуже скучили за своїм другом і тому роблять все можливе щоб він скоріше до них повернувся. Саме тому з 18 лютого ШКОЛА №20 м. Рівного розпочинає марафон-аукціон ’ДОЛУЧАЙТЕСЯ!МАКСИМ ПОВИНЕН ЖИТИ!’. Кожні 3 дні на сторінках груп підтримки Максима у соціальних мережах ( ФБ , ВК , ОК ) вірні друзі і талановиті учні школи №20 виставлятимуть на аукціон свої лоти-вироби ручної роботи. Правила участі у марафоні-аукціоні ’ДОЛУЧАЙТЕСЯ!МАКСИМ ПОВИНЕН ЖИТИ!’ дуже прості: - на сторінках груп підтримки Максима кожні три дні оновлюється перелік лотів для участі в аукціоні - кожен бажаючий на протязі 3 днів з дня публікації у коментарях до лоту може запропонувати свою ціну для викупу лоту. Саме ця ціна – це і є Ваша підтримка нашого мужнього Максимка! Саме ці гроші – Ваш неоціненний вклад у скарбницю довгого і щасливого життя Максима! після закінчення аукціону – лот буде передано учаснику, який запропонує найбільшу ціну! Про перемогу у аукціоні буде оголошено на сторінках груп підтримки. У переможця буде 3 робочих дні аби переказати гроші на рахунок картки мами Максима - 4731 2171 1416 1019 отримувач Гаврилюк Леся Миколаївна, та повідомити в особисті повідомлення адміністраторам групи адресу для надсилання лоту. За оновленням переліку лотів, що приймають участь у марафоні-аукціоні ’ДОЛУЧАЙТЕСЯ!МАКСИМ ПОВИНЕН ЖИТИ!’, Ви можете слідкувати на сторінках груп у соціальних мережах: - ФБ - ВК - ОК Не будьте байдужими! Не проходьте повз прагнення допомогти Максиму жити! Долучайтеся! MAKS_MUST_LIVE!
Вы можете пройти мимо этого взгляда? Вот так, равнодушно пролистать дальше и не остановиться на миг? Неужели, Вы даже не задумаетесь, что можете изменить жизнь ребенка всего одним поступком, мыслью, теплым словом?
Не бывает чужих детей! Чудеса возможны и сотворить чудо могут люди с огромными и добрыми сердцами! Мы знаем, Вы рядом!
На світі горя так багато, моє здається понад все.І серце болісно так б*ється, і душу жаль нещадно рве. Йому лишень всього тринадцять,не знав ще хлопчик і життя.та шепче тихо серед ночі: Врятуй! Матусенько моя.І сльози капають на груди,і криком рветься жах з душі:Врятуйте сина! Боже! Люди! І все пливе немов в імлі.На ранок сонечко в палату принесло лагідне тепло.Дитя всміхнулося з просоння, цілую хлопця у чоло.Та руки сколоті до крові, волоссячка, як не було. Врятуйте сина! Добрі люди! Бо в світі є іще добро. Молитва мамина,всесильна. у ній є віра і любов. Я впевнена, ти будеш жити. Прошу за сина, знов і знов.