хочу придбати товар , продавець кинув номер картки на яку я маю перерахувати кошти (210 грн)чи варто перераховувати чи краще скористатись наложеним платижем!!???
Здрасьтенька• 04 декабря 2015
Ответ дляjulia64111
там вказано коли я зарєструвалась на сайті! тому шоб було чесно я готова 50% зробити передоплату, але я рахую шо це не правильно) наложеним платижем надійно!
да щаз) с таким отношением-для начала надо убедиться в вашей честности