кошкомышь• 20 декабря 2015
Багато людей продають В Контакт! Як?
Мене все більше і більше додають у друзі в ВК,ті хто продає речі. Кожен тиждень у них обнови і ціни помірні + фірма і стан речей хороший хоч і б/у, але попадаються і нові.Де вони їх беруть ті речі(одяг) ????
Я тут с краю постою• 20 декабря 2015
На секондхендах . Еврошоп , евросекндхенд и тд. В каждом городе есть и в дни завоза там огромные очередя.
кошкомышь
• 20 декабря 2015
Так це через контакт різні люди з різних міст, не скуповують вони ж це в секах, а потім продть, це ж гєморно, тут щось інше...