Невгамовна Бу• 10 декабря в 11:27
Авторинок в Києві
Ситуація така: хочу оновити авто, вирішила замовити підбір в Луцьку. Але проблема в тому, що в моєму бюджеті є декілька варіантів які мені подобаються, я сама з невеликого міста, і таких машин у нас немає. Як думаєте чи є сенс поїхати в Київ на авторинок і просто походити подивитися на ці машини, посидіти в них решті решт.
Взагалі цей авторинок ще живий? хто знає або може запитати в чоловіка, буду дуже вдячна за допомогу.
Невгамовна Бу
• 10 декабря в 11:32
Чому поїхати в Київ, а не Луцьк? Бо в Київ можна це зробити одним днем, а в Луцьк ні
Зоряний Шлях• 10 декабря в 11:35
На Чапаевке переоформляли машину год назад, очень живой рынок, машин много, перекупов тьма
Невгамовна Бу
• 10 декабря в 11:40
Ответ дляЗоряний Шлях
а в Києві він один?
Ждун с Нибиру• 10 декабря в 11:51
Ринок один! Майданчиків безліч. Те що вам подобається зовні, не значить, що сподобається всередині! Якщо ви в тому авто ніразу не сиділи, то варто не лише сісти, а й проїхатись і не на одному, а на декількох!
Як зберегтись їхати на автобазар, домовтесь про перегляд таких авто з людьми які продають їх на тому ж авторіа.
Невгамовна Бу
• 10 декабря в 11:50
Ответ дляЖдун с Нибиру
Ну я так розумію, що по майданчиках кататися не варіант, бо на це ніякого часу не вистачить
Ждун с Нибиру• 10 декабря в 11:51
Ответ дляНевгамовна Бу
Що за авто таке ексклюзивне?
Невгамовна Бу
• 10 декабря в 11:52
Ответ дляЖдун с Нибиру
Так а як це зробити? Ну умовно один продає на сирці, інший на Троєщині, ще один на Борщагівці, то це день їздити між ними?
Невгамовна Бу
• 10 декабря в 11:52
Ответ дляЖдун с Нибиру
Що за авто таке ексклюзивне?
Та ні, звичайні авто, просто у нашому регіоні не продаються. Напраклад європейський тігуан від 2018 року чи пежо 3008
Ждун с Нибиру• 10 декабря в 11:54
Ответ дляНевгамовна Бу
Так! Або їздити, або домовлятись щоб ближче підʼїхали. Нажаль вибір живого авто це квест, трапляються випадки, що їдеш в інший куточок країни, бо продавець каже що машина ідеальна, а вертаєшся ні з чим, бо там металобрухт по факту
Ждун с Нибиру• 10 декабря в 11:56
Ответ дляНевгамовна Бу
Пежо вам сподобається більше, але добряче вивчіть їх «болячки» ресурс і ремонтопринодність
МояХатаЗкраю• 10 декабря в 11:58
Як писали вище- Чапаївка навіть дуже жива, зазвичай у суботу розраховують що приїжджають і київляни, і з інших міст машини і люди, а в неділю майже завжди один Київ. Чоловік туди періодично їздить, то багато людей домовляються з Авторіа що приїдуть саме туди дивитися авто. Як порада - з оголошень які вам імпонують подзвоніть і запитайте чи не будуть виїжджати на ринок і тоді зможете зібрати там саме ті авто які вам подобаються.
Мандолина Бу• 10 декабря в 11:58
Вам подборщик нужен, если лень искать самой. Луцк намахалово во всем, не суйтесь, если не понимаете.
Машину нельзя найти за один день, даже в салоне новую это сложно
Ждун с Нибиру• 10 декабря в 12:02
Ответ дляДама-мадама
Там майже всі перекупи. Шукайте на авторіа
🤣🤣🤣 а на авторіа одні власники?
Інколи справу краще з перекуром мати, аніж з хитрожопим власником
Невгамовна Бу
• 10 декабря в 12:06
Ответ дляЖдун с Нибиру
А що можете сказати про них?
Невгамовна Бу
• 10 декабря в 12:06
Ответ дляМандолина Бу
Так підборщику треба сказати яке авто підбирати, а я їх не бачила навіть
Невгамовна Бу
• 10 декабря в 12:08
Ответ дляЖдун с Нибиру
Що за авто таке ексклюзивне?
Ну або ще як варіант Шкода 8
Мандолина Бу• 10 декабря в 12:08
Ответ дляНевгамовна Бу
Очень часто находится вобще другой вариант, но более живой и выгодный по деньгам
Невгамовна Бу
• 10 декабря в 12:08
Ответ дляМандолина Бу
ну умовно я хочу тігуана, а найдуть живого мегана чи як?
Ждун с Нибиру• 10 декабря в 12:10
Ответ дляНевгамовна Бу
А що можете сказати про них?
Про Пежо нічого, лише чутки про малий ресурс агрегатів (наголошую! що лише чутки) але зовні це гарні космічні кораблі ))
З приводу тігуана - тут треба визначитись з найменш проблемним двигуном - який при купівлі потрібно обовʼязково перевірити, с так чудове комфортне авто
Мандолина Бу• 10 декабря в 12:11
Ответ дляНевгамовна Бу
Тюксона могут предложить, из фордов что то. Тигуан очень мелкий багажник, тоже хотела его и перехотела.
А вот мазду кроссовер уже можно рассмотреть. Опять же, ХЗ ваш бюджет
Невгамовна Бу
• 10 декабря в 12:14
Ответ дляМандолина Бу
от мазду СХ5 якраз підборщики і не радять
Мандолина Бу• 10 декабря в 12:17
Ответ дляНевгамовна Бу
5 летнюю или десятилетку?
Пежо ресурс еще меньше, если на то пошло. В фордах есть болячка, фольцы дизели проблемные, хюндаи пробег сложно проверить. У каждой марки свои болячки.
Но все они до 5 лет с пробегом до 100 отличные машинки
Невгамовна Бу
• 10 декабря в 12:19
Ответ дляМандолина Бу
5 летнюю или десятилетку?
я ж писала 2018-2019 рік, пробіг європейців не буває до 100, завжди більше 200. У тігуана двигун 2.0 дизель це найнадійніший двигун, який ходить 500 тис
Мандолина Бу• 10 декабря в 12:24
Ответ дляНевгамовна Бу
Цей надійніший полетел на 230 пробега у соседа, через пару месяцев коробка легла. Подозреваем, что смотано было пару сотен. Итого 5000$ ремонта. Ну зато не биток амениканский
Ждун с Нибиру• 10 декабря в 12:41
Ответ дляНевгамовна Бу
Тоді виділіть один день, поїдьте на базар, походіть між рядами, поселите в тих авто, проїдьтеся якщо буде на то згода власника!
Кукусик• 10 декабря в 13:02
Ответ дляНевгамовна Бу
Якщо Вам потрібно нормальне авто без підводних каменів, то так. На авторинках один хлам.