Не танцую- но пою• 24 декабря 2015

Хто знає англійський?

треба перекласти 1 речення
72% of teens think watching TV with a lot of sexual content influences their peers’ behavior somewhat or a lot.
Гугл-перекладач якусь абракадабру перекладає

72% підлітків дивляться телевізор з великим сексуальним змістом впливає поведінку своїх однолітків або декілька багато. (!)

Дужеее дякую!
irisjau12• 24 декабря 2015
сексуальний змыст телепередач багато в чому впливаэ на поведынку 72% пыдлыткыв

сорри нет укр раскладки, но смысл таков, только откорректировать

Слоник-тоник• 24 декабря 2015
72% підлітків вважають, що перегляд ТВ-програм з великою кількістю сексуальноного вмісту, певною мірою або значно впливає на поведінку їх однолітків
irisjau12• 24 декабря 2015
ой, нет на тел слово одно не заметила.
можно на русском:
72% подростков считают, что просмотр телепередач с сексуальным содержанием во многом влияет на поведение их второй половины
Милое Создание• 24 декабря 2015
72% підлітків вважають, що переглад телевізійних програм сексуального змісту, повною або значною мірою впливають на їхніх однолітків
автор Не танцую- но пою • 24 декабря 2015
дякую дякую!!! Всім, хто допоміг, плюсик в карму :)
Тетя из министерства• 24 декабря 2015
Ответ дляНе танцую- но пою

эх,хорошо сказали...
anna_polo• 24 декабря 2015
Ответ дляОткушу что там торчит