Резвая лошадка• 03 января 2016
Що для вас оригінал?
Візьміть будь ласка участь в опитуванні,
і скажіть, яку річ вважаєте оригіналом:
Виключно річ, куплену в офіційному магазині/ в офіційних представників, включаючи подальші перепродажі?
Чи також і річ, яка нічим не відрізняється від оригіналу (виготовлена на тій же фабриці, з тих же матеріалів і за тими ж технологіями), куплену в обхід офіційним магазинам (наприклад на таобао, або прямо на фабриці).
Наперід дякую за відповіді!
і скажіть, яку річ вважаєте оригіналом:
Наперід дякую за відповіді!
Результат:
вже голосів:
47 (61.04%)
Я більше покупець і вважаю оригіналом тільки річ, куплену в офіційному магазині (втч з наступними перепродажами)
13 (16.88%)
Я більше покупець і вважаю, що річ яка нічим не відрізняється від оригіналу і куплена не в офіційних магазинах оригінал
9 (11.69%)
інше (напишу в коментарях)/ подивитись результати
8 (10.39%)
Я більше продавець і вважаю оригіналом тільки річ, куплену в офіційному магазині (втч з наступними перепродажами)
0 (0%)
Я більше продавець і вважаю, що річ яка нічим не відрізняється від оригіналу і куплена не в офіційних магазинах оригінал