Маруська Му• 14 января 2016
Що подарувати класному керівнику на зустрічі випускників 10 років?
Порадьте, що подарувати, однокласники пишуть, що хватить букет квітів, але я думаю це замало? Підкиньте ідейки пліз)))
Выручалка• 14 января 2016
Ответ дляНачальник Анонимов

Гороховая• 14 января 2016
Пучок салата. Пусть маски делает https://sovet.kidstaff.com.ua/question-1305173
Стопудова• 14 января 2016
Ми на 10 років даиували по орхідеі. Зараз і так важкий час) добре , що взагалі іх запросили і заплатили за кафе ))))) а на 5 років, даиували квіти і золоті кулони
Автопортрет нурофена• 14 января 2016
можна якісь оригінальні прикраси, не захмарних цін, звичайно. наша кохається в всіляких натуральних каменях, ми купили їй коралі