Пушистый Пельмень• 15 января 2016

У кого ещё проблемы С пуховиком ORIGINAL MARINES? Все сюда!!!

Якістю пуховика італійського бренду ORIGINAL MARINES, придбаного тут на kidstaff у продавця Mama_Lala2013, мяко кажучи шокована. З першого дня носки жахливо лізе піря і пух, причому як з підкладки так і ззовні виробу! Після 1,5-2 місяці носки помітила, що тріскається та стирається верхнє покриття. Заплатила за нього 1450 грн, згідна що не найдорожчий, але все такі гроші не малі. Причому носила не сезон, не пів сезону, а 2 місяці!!! У оголошенні було так описано товар:
"ORIGINAL MARINES – відомий італійський бренд -який спеціалізується на виготовленні шикарного одягу в єдиному стилі- casual -спортивному, але в той же час неймовірно елегантному. Компанія завжди крокує разом із сучасним стилем, шикарною якістю та правильним співвідношенням ціна / якість.
Зверху -55 % Пол і ам і д - Нейлон та 45 % Поліуретан
Всередині - 100% Пол іестер
Утеплювач - 50 % Пух та 5 0 % Перо
Колір : болотний із золотистим напиленням
Застібка -замочок по всій довжині виробу, по верху із захисним клапаном від негоди-на ґудзиках з надписом бренду
Ворот -добротний трикотажний підклад, зйомний-на замочку
Карманчики -два накладні з клапанами на ґудзиках та два внутрішні карманчики на кнопках
Подвійний рукав -з внутрішнім рукавчиком на теплющій трикотажній основі
Капюшон -повністю пуховий та глибокий з козирком
Пуховичок покритий спеціальним покриттям, що забезпечує водонепроникність та міцність даного виробу.
Особливості:
Курточка-пуховик неймовіно тепленька, легенька, комфортна та водонепроникна за рахунок шикарної якості.
В даній модельці не страшні погодні негоди-в дощ та мряку Вам сухо та комфортно, а в сильні морози-Вам тепло та затишно…"
Не буду лукавити, пуховик теплий, та якість матеріалу в нього паршива!
Проблема в тому, що гарантійний термін даного виробу (30 днів) закінчився, і кошти повертати продавець звісно відмовляється, бо закон на іі стороні. Але це випадок не одиничний, таких покупців як я багато. Товар явно або не відповідає якості, або не оригінал. Треба звертатися до постачальника або що...То ж дівчата, у кого ще такі проблеми з пуховиком ORIGINAL MARINES, купленого конкретно у продавця Mama_Lala2013 долучайтесь до обговорення, будемо вирішувати цю проблему разом! Можливо хтось був у подібній ситуаціі, порадьте як іі вирішити?
Фото моделі пуховика і фото дефектів додам пізніше!
Мама Чели• 15 января 2016
Это все сток. Хранятся они долго там, а потом как сроки выходя - еще и тут.
Так со многим стоком так происходит.
Я например кеды на которых на бирке 30 евро. беру тут по 50-90 грн.
футболки по 12 евро, за 30 грн и т.д.
Но эти вещи недолговечные. Куртки и пуховики не беру, так как они просто иногда даже до покупки не доживают.

Серьезная баба• 15 января 2016
Ответ дляПушистый Пельмень

ДА, я может быть и без мозгов пуховик купила, а продавец то до последнего уверен, что 100% оригинал, на експертизу предлагает отправлять, а я согласна!
Ну так отправляйте..и не нужна европа..это независимая экспертиза,и делается в Украине...только я очень сомневаюсь, что вы отправите за свой счет.
автор Пушистый Пельмень • 15 января 2016
Ответ дляМама Чели
Так со многим стоком так происходит.
футболки по 12 евро, за 30 грн и т.д.

эсли б я знала, что куртка СТОК, возможно и я не взяла б, а если взяла б, то претензий уже никаких не имела, потому как знаю что такое СТОК. А тут продавец уверяет, что качество отменное, ни слова про СТОК
yl4uk• 15 января 2016
Я також купила пуховик у продавдя Mama_Lala2013. На бренд не завертала уваги, (а зараз думаю як може бути за таку вартість 1450 грн оригінал, на ринку пуховий вержній одяг коштує не менше 2000 грн і без бренду). Спочатку трохи ліз пух, але така проблема з усіма пуховими виробами. Ношу уже 2 міс., практично кожен день на прогулянку з дітьми - потертостей не має (була в шоці побачивши ваші фото), ще ніразу не прасувався, бруд легко стирається влажною серветкою. Претензій до продавця не маю - пуховик дуже теплий. Досі не можу зрозуміти чому він у вас такий затертий, видно ще залежить від того як експлуатувати (не хочу нікого образити).
А щодо оригінальності, то потрібно зразу просити сертифікат чи експертизу про покупці.
А тепер залишається лише створювати теми для обговорень!
Серьезная баба• 15 января 2016
Ответ дляПушистый Пельмень
Mama_Lala2013 Ви ще з нами? Не мовчіть, якщо Ви щось вирішуєте, то розкажіть, нам цікаво
А может хватит тему апать?То что вы стремитесь в топ, всем ясно,но со стороны смешно уже (сам с собой веду беседу)
Ответ дляСерьезная баба
Продавець запропонувала наступне: ’я вам можу запропонувати варіант-надати ваш пуховик на експертизу до постачальника, його потрібно буде надсилати в Європу-за ваш кошт, але скажу вам відразу - дана пересилка буде коштувати як ваш пуховик, тому вам і пояснюю, що варінтів відшкодувати вам кошти-немає, всі строки гарантії пройшли і вам це може підтвердити будь-який магазин та закон...’
Ответ дляСерьезная баба

Вона запропонувала, я погодилась, тому і чекаю адресу, куди пуховики відправляти
Вона чогось дуже підозріло впевнена, що нічого не відшкодують...
Манька Галченок• 15 января 2016
Ответ дляСерьезная баба

так тема и так в топе)

Серьезная баба• 15 января 2016
Ответ дляПушистый Пельмень

Вам стоимость пересылки озвучили,но еще стоимость экспертизы знаете? Вы в Украине не потяните ее..
Ответ дляСерьезная баба

А чого Ви так мене відмовляєте? як казала моя пра-бабця, якщо падати з коня, то з вороного))) Я не одна, усі пуховиками скинемось, повірте бажаючих багато
Серьезная баба• 15 января 2016
Ответ дляПушистый Пельмень
Читайте выше..вы купили по обьявлению,законных доказательств у вас нет..но вы хотите все по закону...
Ответ дляСерьезная баба

я просто погоджуюсь на пропозицію продавця, бо Вона дуже чемна і любить своїх покупців, в що я щиро вірю
Втрачати мені нічого, хочу дійти до кінця!
Птица секретарь• 15 января 2016
Ответ дляyl4uk

А у вас точно такой пуховик как и у остальных? А точечек сколько на бирочке?
Серьезная баба• 15 января 2016
Ответ дляПушистый Пельмень

К тому что,если бы хотели,то подали..а это просто пустые разговоры..то что вы сброситесь пуховиками,но платить за каждую экспертизу каждого пуховика нужно,от вашего опта сума не изменится
Ответ дляСерьезная баба

Так хочу ж подать, а продавець мовчить...
тільки Ви чомусь дуже переживаєте???
Серьезная баба• 15 января 2016
Ответ дляПушистый Пельмень

так вы уже и дошли,и вам все обьяснили,а вы дальше мусолите..перечитайте тему,может и поймете свои ошибки..всем мир
Robik• 15 января 2016
Ответ дляМама Чели
Так со многим стоком так происходит.
футболки по 12 евро, за 30 грн и т.д.

Не смешите про СТОК))) Этот пуховик- примитивная подделка, а оригинал, он и в Африке будет Оригинал.
Не раз в Италии покупала фирменные вещи в стоке (имею в виду новые ФИРМЕННЫЕ вещи с бирками, но прошлых коллекций, на бирках была также изначальная стоимость). А здесь 100% фуфло!!! Оригинальная вещь качество не потеряет (ИМХО)
Ответ дляСерьезная баба

я готова завтра відіслати пуховик, хай продавець скаже куди! Може я щось пропустила, то хай напише адресу ще раз

Серьезная баба• 15 января 2016
Ответ дляПушистый Пельмень

тільки Ви чомусь дуже переживаєте???
Я не переживаю-а наблюдаю,просто мне всегда интересно,когда люди вспоминают про закон,а сами его не знают,и еще и нарушают...но хотят все по ЗАКОНУ
yl4uk• 15 января 2016
Ответ дляПтица секретарь

Навіть і не знаю де ці точки і що рахувати))) купила у вказаного продавця, тільки не зелений ( як у автора теми), а синій з золотим напиленням!
Серьезная баба• 15 января 2016
Ответ дляПушистый Пельмень

В поисковике и найдете, адрес независимой экспертизы,про европу продавец че то перегнул
Птица секретарь• 15 января 2016
Ответ дляyl4uk

Там бирочка должна быть на плаще И на нем 9 или 12 точек. Где 9 там оригинал.
Ответ дляСерьезная баба

Пусть отвечает за свои слова опять же.... завралась просто
Птица секретарь• 15 января 2016
Ответ дляyl4uk

Ось така.

http://pic1.sovetochka.net/uploads/2016/01/15/8809...
Ответ дляСерьезная баба

а теперь молчит, потому что никто их никуда не собирается отправлять, потому что подделка
Серьезная баба• 15 января 2016
Ответ дляПушистый Пельмень

Пока и от вас все голословно,как говорят в суде,это просто все ваши догадки
Ответ дляСерьезная баба

еще раз повторяю, готова отправить пуховик, и не я одна. Пускай скажет куда?
yl4uk• 15 января 2016
Ответ дляПтица секретарь

12 )))
Ответ дляСерьезная баба

Свой адрес пускай напишет, Мы ей все дружно отправим, сама же предложила... за язик никто не тянул