Пушистый Пельмень• 15 января 2016
У кого ещё проблемы С пуховиком ORIGINAL MARINES? Все сюда!!!
Якістю пуховика італійського бренду ORIGINAL MARINES, придбаного тут на kidstaff у продавця Mama_Lala2013, мяко кажучи шокована. З першого дня носки жахливо лізе піря і пух, причому як з підкладки так і ззовні виробу! Після 1,5-2 місяці носки помітила, що тріскається та стирається верхнє покриття. Заплатила за нього 1450 грн, згідна що не найдорожчий, але все такі гроші не малі. Причому носила не сезон, не пів сезону, а 2 місяці!!! У оголошенні було так описано товар:
"ORIGINAL MARINES – відомий італійський бренд -який спеціалізується на виготовленні шикарного одягу в єдиному стилі- casual -спортивному, але в той же час неймовірно елегантному. Компанія завжди крокує разом із сучасним стилем, шикарною якістю та правильним співвідношенням ціна / якість.
Зверху -55 % Пол і ам і д - Нейлон та 45 % Поліуретан
Всередині - 100% Пол іестер
Утеплювач - 50 % Пух та 5 0 % Перо
Колір : болотний із золотистим напиленням
Застібка -замочок по всій довжині виробу, по верху із захисним клапаном від негоди-на ґудзиках з надписом бренду
Ворот -добротний трикотажний підклад, зйомний-на замочку
Карманчики -два накладні з клапанами на ґудзиках та два внутрішні карманчики на кнопках
Подвійний рукав -з внутрішнім рукавчиком на теплющій трикотажній основі
Капюшон -повністю пуховий та глибокий з козирком
Пуховичок покритий спеціальним покриттям, що забезпечує водонепроникність та міцність даного виробу.
Особливості:
Курточка-пуховик неймовіно тепленька, легенька, комфортна та водонепроникна за рахунок шикарної якості.
В даній модельці не страшні погодні негоди-в дощ та мряку Вам сухо та комфортно, а в сильні морози-Вам тепло та затишно…"
Не буду лукавити, пуховик теплий, та якість матеріалу в нього паршива!
Проблема в тому, що гарантійний термін даного виробу (30 днів) закінчився, і кошти повертати продавець звісно відмовляється, бо закон на іі стороні. Але це випадок не одиничний, таких покупців як я багато. Товар явно або не відповідає якості, або не оригінал. Треба звертатися до постачальника або що...То ж дівчата, у кого ще такі проблеми з пуховиком ORIGINAL MARINES, купленого конкретно у продавця Mama_Lala2013 долучайтесь до обговорення, будемо вирішувати цю проблему разом! Можливо хтось був у подібній ситуаціі, порадьте як іі вирішити?
Фото моделі пуховика і фото дефектів додам пізніше!
Всередині - 100% Пол іестер
Утеплювач - 50 % Пух та 5 0 % Перо
Особливості:
Пушистый Пельмень
• 15 января 2016
Ответ дляПтица секретарь
Получается такой как у девочек.
да, да такой же, Вам вероятно чуток крепче попался)))
Серьезная баба• 15 января 2016
Ответ дляПушистый Пельмень
Свой адрес пускай напишет, Мы ей все дружно отправим, сама же предложила... за язик никто не тянул
Так там ключевое слово за ваш счет,и я уверяю в той же европе,ценик вас не обрадует,просто замкнутый круг.
Ответ дляСерьезная баба
Пока и от вас все голословно,как говорят в суде,это просто все ваши догадки
Что Вы этим хотите Автору доказать?...Вам не смешно???))
Для тех кто в танке, я, как постоянный покупатель этого бренда, но только в офиц.магазине, даю Вам 100% , что пуховик-100% подделка и это видно невооруженным глазом!!! Все фото-доказательства я привела и сравнила выше в темке со своими вещами+даже визитку бренда приложила.
Точки, бирки, маркировка по размеру, качество строчек и самой бирки, кривое слитное название, а в реале четкое и раздельное! Я 3 вещи сфотографировала, могу еще в шкафу поискать))
Серьезная баба• 15 января 2016
Ответ дляRobik
Читайте тему,там все сказано
Пушистый Пельмень
• 15 января 2016
Ответ дляСерьезная баба
а я Вам еще раз повторяю, что готова идти до конца и платить за все!
А Вы успокойтесь, если Вам просто интересно, то не отговаривайте, а просто наблюдайте. А то ведете себя как адвокат продавца... а она почему то молчит... Смешно
Пушистый Пельмень
• 15 января 2016
Ответ дляRobik
А Вы что в доле с Продавцом, что так защищаете ее?)))
нет, ей ’просто интересно’
Пушистый Пельмень
• 15 января 2016
Продавець! Ви повинні були вже зрозуміти, що спригнути не вийде, перестаньте ховатись і підсилати ’Своїх’ мусолити тему з пустого в порожнє, давайте Вашу адресу!!!
Серьезная баба• 15 января 2016
Ответ дляRobik
читаем читаем,и может поймем
Серьезная баба• 15 января 2016
Ответ дляПушистый Пельмень
я не отговариваю,а даже наоборот вас подталкиваю,и говорю как нужно правильно поступить...спасибо за внимание,удаляюсь а то я уже в доле
Пушистый Пельмень
• 15 января 2016
Ответ дляСерьезная баба
Дякуєм за підтримку!
Серьезная баба• 15 января 2016
Ответ дляПушистый Пельмень
мусолите вы,и вы уже меня также голословно обвиняете ’Своїх’ Хотя с вашим менталитетом другого не дано....
Серьезная баба• 15 января 2016
Ответ дляRobik
А что здесь понимать, Продавец купил за копейки каку и сделал летний аншлаг, под девизом ’оригинал с волшебным словом ’Италия’ по супер цене’...ну, девочки и повелись...
Тут согласна..повелись,и при получении не проверили,
Пушистый Пельмень
• 15 января 2016
Ответ дляСерьезная баба
А с чего Вы взяли, что я про Вас?)) я просто терпляче чекаю выдповыды продавця
Пушистый Пельмень
• 15 января 2016
Ответ дляRobik
да, все так, но продавец продолжает уверять, что все как и указывала в обявлении, более того предложила отправить на дорогущуюю експертизу за наш счет, на что мы согласились... а дальше молчок... не ожидала просто, что согласимся
Танечка КР• 15 января 2016
Я писала выше. Какого года коллекция пузовиков? Можно глянуть на сайте официальном. Их там нигде нет.И быть не может. Это подделка.
Пушистый Пельмень
• 15 января 2016
Ответ дляТанечка КР
Вот мой Оригинал после 2 недельной носки.
Які тут ще мають бути докази...
Танечка КР• 15 января 2016
Красота-не правда ли? И ОРИГИНАЛ. С ИТАЛИИ по лейбе. Продавец-не позорьтесь, и признайтесь,что впарили подделку.
Не служанка• 15 января 2016
Ответ дляПушистый Пельмень
Які тут ще мають бути докази...
нам крестная вещи передает этой фирмы. бирки оригинальные, а вот на пуховике фигня полная((( производство наших вещей Шри Ланка, а у вас Индонеция
Пушистый Пельмень
• 15 января 2016
Ответ дляНе служанка
Продавец, жаль, никак не признает
Пушистый Пельмень
• 15 января 2016
я не буду закривати це питання, доки продавець не скаже правди