Ро30BbIu_CJIoHuK• 16 января 2016

Мамулічки поділіться, порадьте

Мамочки поділіться скільки часу ваше маля спить уночі не пробуджуючись? коли ви його вкладаєте? ( в літературі пише що після 1 року вдень 1 рез 2,5-3 год, уночі 10-11 год - ун ас так не получається )
нам 1,9 ...без грудей 3 місяць..прокидається десь 4 рази на ніч...а буває і більше((( не знаю чи бити на сполох, чи йти до лікаря якогось, си просто перечекати(((
Капризуля• 16 января 2016
Не верьте литературе! Там пишут, что и младенцы спят по 20 часов в сутки. Гуляете днем, купаете перед сном хорошо? Мой так накупается, что отрубается просто. Еще плохо спит, когда рядом со мной, просыпается надцать раз, а в своей кроватке может 6-7 часов проспать

Самый умный• 16 января 2016
Ответ дляКапризуля

а мой наоборот 1.5 месяца, около мамочки любит спать.
автор Ро30BbIu_CJIoHuK • 16 января 2016
з тим щоб заснув ніби не має проблем ( хоча і заколисую у візочку поки)....просто будиться лиш приляжу і тут ’ве...ве’....дам пити молочко або водичку...і заколишу положу....засне ніби.....
а потім знов через годинку дві(((
Золотая орда• 16 января 2016
просыпается - и что? Требует играться или просто ворочается и опять засыпает?