Мэри Попкинс• 27 мая 2013

Рубрика За вашу цінуот реально хто скільки речей продав?

Дивлюсь всі лише кидають фото,по 300 разів на день..в більшості одні і ті ж самі фото..
Цікаво скільки ви продали речей за цю рубрику,і чи вигідно там сидіти цілими днями..
Дехто жаліється,що речі приходь просто кошмарні..люди про недостатки не попереджують..а просто так   аби сплавити товар..я би не змогла продати річ,не вказати причини дефекту
І саме головне...скілкьи ще Рубрика за вашу ціну проіснує...якщо люди жаліються..що смислу там сидіти немає...коли людина виставляє річ нову..а ціну пропонують 10..чи 20 грн,ховаючись під анонімом,цікаво чи сама людина продала би свій товар за 20 грн..=)

Шмоточницаца• 27 мая 2013
2 шт.

wigel• 27 мая 2013
Я продала приблизительно вещей 10 отличным приятным покупателям, купила 3. Мне все понравилось, отличные вещи, спасибо продавцам
Шмоточницаца• 27 мая 2013
але давненько
Волшебная палочка• 27 мая 2013
Я ничего не продала,но купила утюг(новый),отличный сарафанчик,и куклу(которая пришла в дурно-пахнущих одежках((
Летчица• 27 мая 2013
0(
Быстровочка• 27 мая 2013
Я даже знаю Ваш ник-Мери Кей,правда??Да успокойтесь,продадите,на каждий товар есть покупатель
Летчица• 27 мая 2013
Ответ дляБыстровочка
если Вы мне, то вы ошиблись) - это не мой ник
автор Мэри Попкинс • 27 мая 2013
Ответ дляБыстровочка
ні я не Мері Кей )
Быстровочка• 27 мая 2013
Ответ дляЛетчица
а к автору))

Ясина мама• 27 мая 2013
Я за тиждень десь 4 речі продала,але в минулій темці більше продаж було-це правда
Летчица• 27 мая 2013
Ответ дляБыстровочка
а к автору))
)))
Царь-Матушка• 27 мая 2013
Я за тиждень продала 6 речей и 4 купила

Дуже дякую покупцям
Рубрика -
Фиктивная• 27 мая 2013
Выставляла раза 4.
В итоге один лот ’все забираем 100% давайте реквизиты’ написала номер карты и пропал покупатель. Второй лот за три копейки и отправка за мой счет любимой Укрпочтой) Тоесть отдай даром и отправку в подарок)
Больше не выставляю.
автор Мэри Попкинс • 27 мая 2013
Ответ дляФиктивная
Выставляла раза 4.
Больше не выставляю.
в мене 3 рази попросили номер карти і все..тишина...я ще думаю щоб не виявились аферистами..зараз стільки обмнщиків завелось..
Укуси меня• 27 мая 2013
Мисс Истерика это Вы анонимно темку создали?))) Ваш суржик везде узнаваем)))
Чудо-Рыба-кит• 27 мая 2013
2 покупки нормальных,две дрянных а последний сарафан купила так он вообще криво пошит,продавцу претензий не предьявляла но больше туда не ходок.РС ни разу не торговалась,давала щедрую цену
Царь-Матушка• 27 мая 2013
Дівчата!! Ви такі цікаві - ніхто нічого не купляє(( бо треба в Рубриці і продавати і купляти!
Тоді діло піде!
А так, звісно, усі лише продають.. Покупців набагато менше , ніж продавців..((

Я наприклад, і продаю - і купляю!!
Быстровочка• 27 мая 2013
Ответ дляМэри Попкинс
ні я не Мері Кей )
блин перепутала,хотела написать мисс истерика
Быстровочка• 27 мая 2013
Ответ дляУкуси меня
+100

Укуси меня• 27 мая 2013
Ответ дляБыстровочка
она-она)))) кто ж ещё))))
автор Мэри Попкинс • 27 мая 2013
Ответ дляБыстровочка
+100
так так) е я))0 пишу як думаю) тому так виходить)
автор Мэри Попкинс • 27 мая 2013
Ответ дляУкуси меня
она-она)))) кто ж ещё))))
бліннн.....все буду тепер пости в перекладачі писати щоб не взнавали мене
Укуси меня• 27 мая 2013
Ответ дляМэри Попкинс
Вы обещали очки подруге продать. а они до сих пор в продавалке))0 Вы не отдаёте свои вещи по цене ЗА ЦЕНУ ПОКУПАТЕЛЯ, поэтому у Вас только обмен, продаж нет...
автор Мэри Попкинс • 27 мая 2013
Ответ дляУкуси меня
я і відала їх вже зараз знімати буду з продажі

відала за 150 грн..) такщо я в плюсах)
телефон умний і красовки...на клумбі щойно забрали 2 сарафани по 90грн...за які мені пропонували 30 грн..
Смурфетта• 27 мая 2013
Лично для меня-это самая идиотская рубрика. У меня классные детские туфельки. Новые, ни разу не одевались-бабушка решила сделать доброе дело, купила и прогадала с размером. Продаю за 70 грн. Пишет девушка ’за 60 грн. заберу с босоножками’....реально, ум в голове есть???? Говорю, девушка, они покупались за 200 грн. Она мне:-А за 80 грн.? Так хотелось сказать ’Ты ... или притворяешься?’
Укуси меня• 27 мая 2013
Ответ дляМэри Попкинс

відала за 150 грн..) такщо я в плюсах)
всё ясно...значит обманули подругу((
автор Мэри Попкинс • 27 мая 2013
Ответ дляСмурфетта
в мене було таке що пропонували за нові плаття бержки хоча я їх там не виставляла кажуть 100 даю і все пишіть номер карти.я кажу вони по 300 і більше...кажуть все..100...більше не даю...я була в шоці
автор Мэри Попкинс • 27 мая 2013
Ответ дляУкуси меня
всё ясно...значит обманули подругу((
я обманула00ні вони коштували 17 євро,чому обманула..
автор Мэри Попкинс • 27 мая 2013
і я не обманула))подруга сама дала мені 150 грн бо дуже їй підійшли вони)))ми з нею найкращі подруги тому мені обманювати смислу немає)))
просто всі почали писати брєд після того як я їх не відала нікому за 60 грн...вибачте..але мені шкода((((
Царь-Матушка• 27 мая 2013
Ответ дляСмурфетта
Мені здається, що Ви не зовсім правильно зрозуміли тему цієї Рубрики.. Ви хочете продати дорогу річь трішки дешевше, а Рубрика для того - щоб віддати дешево речі, які вже Вам не потрібні за любі гроші ..
Якщо Ви не хочете віддавати за 60 - тоді лише Продавалка..
Не ображайтесь, але Ви навряд в Рубриці продасте...