Дівчата, допоможіть порадою або підпишіть петицію будь-ласка!
В Києві в густонаселеному районі Позняки, в будь-яку школу важко потрапити. У всіх школах, навіть з поганою репутацією та жахливим фізичним станом, щороку набирать по 5-6 перших класів з кількістю дітей більше 35 осіб.
І от в нашій гімназіі вивісили об´яву, що не набиратимуть перших класів цього року! Куди йти дітям? Альтернативи не пропонують. Садочки-школи також ліквідували коли побудували гімназію. У багатьох жителів мікрорайону в школі навчаються старші діти і планували вести молодших ((((((
Це об´ява на сайті гімназіі.
Удачная• 27 января 2016
Ответ длясама себе прекрасная
Поздно пить Боржоми.
Райрада вам точно не поможет. Они школу не построят.
А во многих районах Киева в гимназиях давно нет младшей школы.
Не відволікайтесь від питання: як викручувати руки забудовникам? Які реальні механізми впливу на них є? Чи Ви тільки поязвити майстер?
Удачная• 27 января 2016
Ответ дляА Я Самая Самая
Залишилось 9387 підписів та 87 днів, це треба робити 107 підписів в день
Це нереально, на жаль, і недієво. Там на сайті з петиціями так і написано: якщо буде зібрано таку кількість, то питання розглянуть і, МОЖЛИВО, змінять рішення. Треба в райадміністрацію ходити і писати ВСІМ.