Интеллектуальные оладьи• 18 февраля 2016
Дівчата розсудіть мене і продавця
Заказала собі костюм. Продавцю дала свої заміри і написала свій зріст(я висока),та відповіла,що все підійде.Забрала я костюм з почти,дома відкрила і .....костюм ВОНЯЄ як начебто річь зберігалася у старой бабки. Я продавцю написала а вона пише постірайте. Я винесла на балкон,провисів він там нічь а запах так і залишився,ще й на балконі воняло. Пишу їй забирайте костюм,мені потрібен нормальний із нормальним запахом. От що мені робити?
Паспортный стол• 18 февраля 2016
Ответ дляИнтеллектуальные оладьи
Так з розміром також проблема,я їй вказала що зріст 178см,і вона відповіла що підійде але юбка коротка,веще кісточки і в грудях широчезний.Я костюм не стірала. А якщо постіраю а запах залишиться?
вот поэтому я и не отвечаю,когда такие глупые вопросы задают-подойдет или нет.Кто то носит юбку на бедрах,кто то выше и длина будет разная на человека,а еще при одном и том же росте пропорции тела разные,у кого то ноги длиннее,у кого то туловище.не люблю когда свою ответственность таким образом пытаются на всякий случай переложить на кого то
Паспортный стол• 18 февраля 2016
Ответ дляИнтеллектуальные оладьи
Костюм новий. Вона потім дала заміри але перед чим написала що цей костюм розрахований на такий зріст і все буде добре
ну так замеры же дала...у Вас своего мнения нет?Вы всегда полагаетесь на чужое?