Дівчатка,хто розуміється на покупках з цього сайту?Хочу замовити норі для суші.Можливо,хтось візьме мене в компанію)
Многоликая• 24 февраля 2016
Вы можете сами заказать. Там проще простого, в инете полно инфы. Регистрируетесь, как на обычном сайте, оплата идет с Вашей карты (Привата, например), конвертируя автоматом грн. в дол., если нет валютной карты.
Там все елементарно
А з цією інструкцією ви ще і зекономити зможите https://sovet.kidstaff.com.ua/advice-1343084
А ті хто вже зареєстрований там примінивши промо код epnlove2016 зможуть збільшити процент до 8%