Бегущаяпо• 08 марта 2016
Металевий присмак
Вагітна 5 тижнів, постійно металевий присмак в роті, випила чаю зеленого - ще гірше стало. Як з цим боротися? Апетиту нема взагалі, все мені погано пахне і не смакує. Друга вагітність, перший раз такого не було.
Хачапууури• 08 марта 2016
у мене на другу вагітність теж так було, правда, з 5 місяця. Так до пологів і не пропав
potrebchyck• 08 марта 2016
Здравствуйте! Прекрасно вас понимаю! У меня та же ситуация. Вторая беременность, с 5 недель начался кошмар! И привкус во рту и тошнота, и обострение гастрита. Сейчас 12 недель, похудела на 4 кг , при изначальных 48 кг. С желудком полегче , а этот дурацкий привкус во рту как был так и есть. Чем только не пробовала его сбить! Токсикоз до конца тоже не прошел ((( жду 14 недель, надеюсь все пройдет.
Бегущаяпо
• 08 марта 2016
Ответ дляpotrebchyck
Я в 1 вагітність з 4 тижня жила біля унітазу - страшний токсікоз. А 2 тільки зраділа, що не тошнить - фу, цей присмак, гіркота в роті((((