Бутылка с банками• 16 марта 2016
Девочки-посредники, подскажите.
Хочу выкупить вот такой миксер - KitchenAid Professional 600 (KP26M1XER5)
Подскажите где в США или Европе его можно дешевле всего найти и какой ФК дешевле, безопаснее доставить?
Я сама выкупаю, но никогда не покупала такую технику, а тут подруга слёзно просит помочь, обещала, но хочется себя максимально обезопасить. ВОжу всё себе ЮЭ, но их брокерские 10% тут мне как-то не в кайф уже.
Что подскажете?
Бутылка с банками
• 16 марта 2016
Ответ дляНекомильфо
РАзьем розетки не подойдет, там 110
Да, в курсе.
Бутылка с банками
• 16 марта 2016
Ответ дляSun_sun
про разное напряжение Вы в курсе?
Да, да, спасибо, в курсе. А Мистом говорят дешевле, у них как с таможней вопросы решаются если он больше по цене 150 евро?
Я супер-пупер• 16 марта 2016
Ответ дляБутылка с банками
зараз ніяк, платите мито
це не лише в моста, а у всіх зараз так. брокерських ні в кого вже нема.
Я супер-пупер• 16 марта 2016
Містом дешевше не буде. За прийом 1 долар, за упаковку 2 долари + вага. Це вже на три долари, як мінімум більше.
Міст ніколи не був дешевим перевізником. Про надійність теж можна посперечатися. Пару футболок провезти всі надійні, а з хорошими речами у них бувають проблеми.
Я супер-пупер• 16 марта 2016
Я купувала собі такий міксер може серія інша, бо це було кілька років тому. Але фірма та діапазон цін був такий же.
Я брала його на ЧП, купони, мейл рібейти, повний набір знижок був. Він вийшов дешевше ніж митний ліміт. Мені дуже пощастило.
За ту ціну міксер не поганий. Але за пару років ми вже двічі міняли шестерьонки в середині, сильно сточувалися і міксер проскакував при оборотах. Підтягували не один раз ту штуку, що на клік тримає корзину. Тісто на пасту, чи навіть трохи тугіше хлібне, міксер вимішує з дуже важким успіхом.
Збивати жовтки можна від 6 штук. 1-2 штуки банально не виб´є. Насадки не дістають до них.
Те саме з білками.
Тобто нюанси є, але якщо його ціна була в районі 100 доларів, я ще ні разу не пожалкувала, навіть міняючи шестеррьонки і заказуючи спеціальну мазюку, якою ті шестерьонки тре обгортати.
Те саме з білками.
Бутылка с банками
• 16 марта 2016
Ответ дляЯ супер-пупер
Те саме з білками.
Спасибо за подробный отзыв, а то все ахают - какие они классные.
Бутылка с банками
• 16 марта 2016
Ответ дляЯ супер-пупер
зараз ніяк, платите мито
Та не знаю, у ЮЭ так и осталось их 10% и плюс это мыто на таможне ещё.