Подскажите, пожалуйста, как вы начинали продавать на кс с 0 рейтингом? Всем спасибо.
я тоже сравниваю и ставлю цену ниже и все равно нет старта, как быть?
Гарний одяг• 18 марта 2016
Ответ дляСижуревувшоке
Інколи низька ціна навпаки лякає, ставте не набагато нижчу, я зазвичай ставлю на б/у 1/3 від того за що купила. Більшість цікавиться брендами, некст, картерс, і т.д. якщо в ідеальному стані і за адекватну ціну одразу розбирають, а з пятнами і бренди нікому не потрібні.
Ответ дляГарний одяг
Дякую, ви мабудь, праві - ціна лякає низька, але мені хочеться, щоб людина, яка купує була задоволена покупкою.
Малинка Алинка• 18 марта 2016
просто выложила объявление, там есть ссылки на альбом, в альбоме описание вещей, замеры ручные, цена. и как пошло))))))