Ms. Анонимная• 20 марта 2016

Розмірна сітка волмарт

Дівчатка підкажіть будь ласка розмір 122-128 у магазині Волмарт це який?І чи дорослий L співпадає з стандартним євро L?
Не можу розібратись(
І можливо хтось планує зараз викупляти?дякую.
Я только за!• 20 марта 2016
Это то же самое, что спросить: на Кидстаффе Л это стандартная Л.

tata13• 20 марта 2016
Волмарт это универмаг, там продаются разные марки одежды. Ищите размерную сетку по нужной Вам торговой марке
автор Ms. Анонимная • 20 марта 2016
Ответ дляЯ только за!

Я думала що в США всі розміри стандартні,просто потрібні перевести їх на європейські,незнала що може відрізнятися,купувала в різних магазинах Європи завжди один і той же розмір підходив.
IQ 80• 20 марта 2016
Ответ дляКрошка Енот

Это закономерно, но бывают исключения! может большемерить или маломерить. Так что в интернете лучше искать отзывы и размерные сетки по конкретной торговой марке
автор Ms. Анонимная • 20 марта 2016
от по цих піжамках хтось може підказати по розміру?
http://www.walmart.com/ip/Boy-s-Licensed-2-Piece-T...
І чи вартує брати куртку ось цю http://www.walmart.com/ip/Faded-Glory-Boys-Bubble-...
Виглядає широкувата,мож хтось бачив вживу-чи підійде для худесенького хлопчика?
автор Ms. Анонимная • 20 марта 2016
Ответ дляIQ 80

Дякую.Власне дивлюся на відгуки під піжамами-одні пишуть розмір корректний,інший що 6 йде на 4т і будь мудрий(Буду шукати далі,це моє перше замовлення з волмарта,розбираюсь)
Пожмаковна• 20 марта 2016
Ответ дляКрошка Енот

Куртка широкая
автор Ms. Анонимная • 20 марта 2016
Ответ дляПожмаковна

Куртка широкая

дякую,значить нам відпадає(