Nata-2501• 21 марта 2016

Скільки коштує довідка в садок, про те що дитина здорова?

Донька з грудня місяця не відвідувала садок, сиділи дома, сьогодні відвели. В садочок потрібна довідка про те що дитина здорова. Я і чоловік на роботі, фізично немає змоги поїхати в поліклініку. А в приватній таку довідку брати немає сенсу.
Зателефонувала щойно нашому дільничому педіатру та залюбки погодилась написати нам довідку без присутності дитини, ми просто ввечері заїдемо за нею заберем. Тепер от ламаю голову скільки їй потрібно платити? 50 грн ніби мало а 100 багато. може хтось підскаже.
gorelova-anna• 21 марта 2016
а потом все дети из сада заразятся от вашего ребенка(
нельзя быть на столько эгоистками

Aloise• 21 марта 2016
50 грн. норм
lisulya• 21 марта 2016
Вам еще и соскоб нужен, если ребенок реально с декабря не был в саду. По ценам не знаю, но думаю 50 грн хватит, а то и 20. Что там? 2 бумажки написать по 5 слов в каждой?
ALenushka505• 21 марта 2016
Ответ дляgorelova-anna
нельзя быть на столько эгоистками
так ребенок же здоров, к чему этот бред? 50 грн хватит не парьтесь
автор Nata-2501 • 21 марта 2016
Ответ дляgorelova-anna
нельзя быть на столько эгоистками

Про егоїстичність ви перебільшуєте, я свою дитину постійно вожу на огляди в приватну клініку, і мені дороге її здоров’я, щоб хворою вести в садок. Довідка це формальність яку необхідно взяти саме з нашої поліклініки. от і все. А стосовно батьків які водять хворих дітей в садочок то окрема розмова, я сама в шоці завжди з цього.
gorelova-anna• 21 марта 2016
Ответ дляALenushka505

какие гарантии что он здоров?
ALenushka505• 21 марта 2016
Ответ дляgorelova-anna

какие гарантии что он здоров?
вы думаете она всю зиму дома сидела, а теперь больную поведут? у нас открыто водят больных в садик(
автор Nata-2501 • 21 марта 2016
Ответ дляALenushka505

так і зроблю:) Це ж у вас в доні др був нещодавно? на чому зупинилися? що подарували?
ALenushka505• 21 марта 2016
Ответ дляgorelova-anna

какие гарантии что он здоров?
мы как только прийдем в поликлинику за такой справкою, обязательно быстрее с ада вирус и подхватим. пока регистратура, пока очередь у педиатра. Раз так ветрянку взяли, перед нами мамаша девочку притащила с ветрянкой

inna_13• 21 марта 2016
50грн давайте
lisulya• 21 марта 2016
Ответ дляgorelova-anna

какие гарантии что он здоров?

ну не начинайте. Даже если автор придет с ребенком, у нее просто спросят есть ли жалобы, максимум горлышко посмотрят (что автор может сделать и сама). Или у Вас перед тем как справку дать проводят полный медосмотр, с развернутыми анализами крови и рентгеном?
автор Nata-2501 • 21 марта 2016
Ответ дляgorelova-anna

какие гарантии что он здоров?
100 відсодків ми постійно обстежуємся в приватних клініках, і я серйозно відношусь до питання здоров’я, Для садочка як вони мені сказали потрібна довідка саме від дільничого педіатра, а я не хочу везти здорове дитя в черги до хворих, щоб просто взяти довідку.
ALenushka505• 21 марта 2016
Ответ дляСирОжино пирОжино

так у нас) подарили сумку-домік з кониками, їжачків не знайшли, сумочку кросбоді чілдренплейс, багато книжечок, нарядне плаття, ляльку з шариків зроблену по її фото і у такому ж платті, гельові кульки. а гості притащили ляльку Ельзу оригінал і плейдо фабрика цукерок, це так без повного переліку. але доця сказала домік маші ще за нами))
автор Nata-2501 • 21 марта 2016
Ответ дляALenushka505

От і я про те, а тут мене мамочки все судять. мол через таких як ми хворіють діти. Хворіють не через таких як ми, а через невідповідальних батьків
VeraMamma• 21 марта 2016
50 достаточно
ALenushka505• 21 марта 2016
Ответ дляСирОжино пирОжино
так вам ще правильно підказали про довідку на яйця глист. і зараз у нас 3 тур з поліомієлітом, то можете або домовитись з педіатром щоб зразу в довідку внесла щоє, тоді вже більше дасте, або відмовитись. Чи ви даєте дозвіл на вакцинацію?
PANTERA_KET• 21 марта 2016
Ответ дляlisulya
За 20 голову лень повернуть, я бы дала 50. За 100 приходит врач на дом когда болеем
lisulya• 21 марта 2016
Ответ дляPANTERA_KET

может и так, я не особо в курсе расценок. Но 100 за эти справки считаю многовато
автор Nata-2501 • 21 марта 2016
Ответ дляALenushka505
Цитата:
так вам ще правильно підказали про довідку на яйця глист. і зараз у нас 3 тур з поліомієлітом, то можете або домовитись з педіатром щоб зразу в довідку внесла щоє, тоді вже більше дасте, або відмовитись. Чи ви даєте дозвіл на вакцинацію?[/cit
Ми не робимо щеплення проти поліомеліту. раз зробили потім як захворіли це був жах. імунітет слабкий, добили його вакциною, то місяць вичухувались. Незнаю тут у всіх різні думки. можливо прививка не була причиною загострення хвороби, та я вважаю що їх треба робити тоді коли не гуляють віруси.

ALenushka505• 21 марта 2016
Ответ дляСирОжино пирОжино
Цитата:
у нас є всі планові щеплення і одна оця поліомієліт, дитина хворіла після неї, 3 дня температурила. більше не даємо, нам в цій довідці педіатр одразу пише що є щеплення. і того у нас вийшло 3 тура, так мені медсестра ще заявила - потрібно 4 раз капати
lisulya• 21 марта 2016
Ответ дляALenushka505

А АКДСка у Вас з полімієлітом шла, чи без? Бо якшо у Вас 3 АКДС з поліо + 1 окремо поліо, то всі планові ви зробили.
автор Nata-2501 • 21 марта 2016
Ответ дляALenushka505

У нас така сама ситуація є три від поліомеліта разом з АКДС робили +1 поліо зробили в садочку, після якої ми конкретно захворіли. На цьому з щепленнями ми зупинилися. навіщо їх ще робити? не бачу логіки.Але знову ж це особисто моя думка.
У нас день народження в наступний вівторок, шукала кухню така як у вас не знайшла. Зупинилися на лего. хотіла ще сумочку з конячками або їжачками, теж не знайшла( виявляється дифіцит)