Обладатели этого беговела ,помогите определиться с размером.Дочке в начале марта исполнилось 2годика,рост 88 см .Хочу взять Л,но немного сомневаюсь))Что подскажите?
iriska13nov• 27 марта 2016
Однозначно брати L. М-ку вона переросте за півроку, а Л-ку можна розтянути до 4 років.
Здається в Мці колеса 10 дюймів, а в Лці 12 д.
На більших колесах приємніше їздити. Більші колеса менше реагують на нерівності дороги .
Я голосую за Л.