Асталависта бэйби• 56 минут назад
Вступ за кордон: віза чи прихисток?
Наступного року вступати. Теоретично, це ж можна і захист оформляти або на звичайних умовах отримувати студентську візу і т.д.
Чи я неправильно розумію? ( не вникала, бо не виїздили нікуди з початку війни)
Розкажіть, як краще?
Асталависта бэйби
• 54 минуты назад
Ответ дляПартизанка
студ виза.это потом пойдет в термин на внж.прихисток никуда
Тобто, віза і не придумувати велосипед? Я теж про це думала
КАПСЛОЧНИЦА• 54 минуты назад
Якщо навчання безкоштовне по параграфу і за гроші без параграфу, то звісно, що краще прихисток. Різні країни, різні умови.
Партизанка• 53 минуты назад
Ответ дляАсталависта бэйби
ну да,если думает оставаться то так
Асталависта бэйби
• 52 минуты назад
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Навчання англійською, воно, мабуть, на параграфи не поширюється. Це більше про мову приймаючої краіни
Асталависта бэйби
• 52 минуты назад
Ответ дляMs. Откровенность
Если мальчик, то беженство. Девочке студ.
Чому?
Асталависта бэйби
• 50 минут назад
Ответ дляSo_so
У дочки моей виза временного убежища. Университет закончился, виза ВУ давала право на качественную медицинскую страховку (думаю, нужно уточнять в каждой стране отдельно) как для граждан и после университета право на работу.
В следующую подачу дочка будет подаваться на ВНЖ.
Входило в термін для внж?
Пліткарка• 48 минут назад
Ответ дляАсталависта бэйби
Входило в термін для внж?
блин, вы хоть стоану напишите.
вы же понимаете, что в каждой стране свои условия?
Небоброїдка• 47 минут назад
наступного року і подумаєте. вже і так багато країн не дають прихисток
Сумка з негодою• 47 минут назад
Какая страна ? Виза - платите мед страховку, прихисток - страховка бесплатно ( это в нашей стране ). Пошли в полицию узнать как перейти с прихистка на внж, в полицейский и говорит - у вас деньги лишние ?
Скорая помощь• 45 минут назад
Теж цікавить це питання. В Польщу плануємо. Поляків в родині немає.
Асталависта бэйби
• 45 минут назад
Ответ дляСкорая помощь
Ого ви сміливі)
Бешене сарі• 44 минуты назад
Ответ дляАсталависта бэйби
Чому?
Потому что визы делаются только в Украине, что может стать проблемой для парней старше 18
Байрактарна• 44 минуты назад
Кожному синьому і зеленому, хто ловить зараз чоловків присвячується.
Читайте вголос. Чим більше прочитає, тим сильніше в них завʼяне. При можливості уявляйте там шланг на вузлик завʼязаний.
Щоб у тебе член завʼяв
Враз обмʼяк і вже не встав!
Щоб у тебе член завʼяв
Враз обмʼяк і вже не встав!
Асталависта бэйби
• 44 минуты назад
Ответ дляБешене сарі
Так дитина тут, ще 11 клас попереду
Бешене сарі• 43 минуты назад
Ответ дляАсталависта бэйби
Так дитина тут, ще 11 клас попереду
Это понятно) просто визу нужно обновлять на новый год обучения
Асталависта бэйби
• 43 минуты назад
Ответ дляСкорая помощь
Чому?
В Польщу сьогодні відправляти дитину- я б не ризикнула.
Нульовий сантиметр• 40 минут назад
Ответ дляСкорая помощь
ми вирішили робити візу, зараз в процесі, хлопець. Причин багато. Потім перейти на карту побиту по навчанню
Асталависта бэйби
• 41 минуту назад
Ответ дляБешене сарі
Тобто, всі, хто вчиться закордоном, щороку їздять поновлювати візу в Україну?
Асталависта бэйби
• 41 минуту назад
Ответ дляНульовий сантиметр
У вас абітурієнт?
Скорая помощь• 40 минут назад
Ответ дляАсталависта бэйби
Ми там жили 1,5 роки. Знаю, що зараз настрої там до наших не дуже, але це не про всіх поляків
Асталависта бэйби
• 40 минут назад
Ответ дляСкорая помощь
Удачі вам ❤️
Скорая помощь• 39 минут назад
Ответ дляНульовий сантиметр
Куди звертатися? З чого і коли краще починати, я взагалі не в курсі?
Бешене сарі• 36 минут назад
Ответ дляАсталависта бэйби
Возможно, это от страны зависит. Можно ж перейти на внж в процессе обучения. Конкурентно я узнавала за учебную визу в Польшу - ее дают на год, не на весь период обучения