Радостина• 07 апреля 2016
Можна купувати таку постіль в кого є,як якість?
Хочу купити на подарунок родичам(але на осінь) зараз розпродаж,не знаю чи потім будуть такі ціни і я фінансово може потім і не потягну (іду в декрет)
Брати чи ні ?
Радостина
• 07 апреля 2016
Ответ дляКыся-брыся
качество хорошее,моя знакомая их продает , так жалоб не было
дякую,а ціна як нормальна?
Радостина
• 07 апреля 2016
Ответ дляlipka-1976
Дякую,по вашій ссилці дорожче
lipka-1976• 07 апреля 2016
, да и у нее не большая накрутка, поэтому берите, то что вы нашли,цена хорошая
Радостина
• 07 апреля 2016
Ответ дляlipka-1976
дуже дякую,замовила євро за 569 грн,подарунок буде гарний,собі б теж замовилаб та не потягну 2 ))